Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évesnek milyen járgányt...

Másfél évesnek milyen járgányt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Babakocsi már nem játszik, de egy hosszabb séta még nem megy saját lábon. Kinek mi jött be?
2015. márc. 10. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Kismotor?
2015. márc. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk a csatos hordozó :)
2015. márc. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
csatos tényleg jó,ha elbírod a súlyát :-)
2015. márc. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Kismotor. Mi 1,5 évesen hagytuk el a babakocsit, mert a motor után már nem volt hajlandó beleülni. Soha nem hordoztam, 1,5 évesen már furcsa is lett volna elkezdeni, meg felesleges is.
2015. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Kismotort mondanám én is.

És ha pont van a közeletekben: ezen a héten az ALDIban 3 féle méretben/magasságban vannak műanyag kismotorok 2.490 Ft-ért.

2015. márc. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lencsibaba0121 ***** válasza:
52%
Szülőkaros, 3 kerekű bringa! Bár nem a legolcsóbb, de sokáig használhatja a kicsid. Nekünk nagyon bejött!
2015. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csatost használtam, de jön a tesó és amúgy sem emelhetek... Kismotort megnézem, a háromkerekűt kb meddig használják?
2015. márc. 10. 09:31
 8/9 Lencsibaba0121 ***** válasza:
53%
Én a kicsimnek kb 1 éves korában vettem, akkor még tologattuk benne. Most 20 hónapos, lassan megtanulta, hogy önállóan is tud vele haladni. Ha olyan helyen vagyunk, akkor felrakjuk rá a szülőkart és tudjuk irányítani, ha lehet menni, akkor levesszük és megy magától. Én ahogy látom, még legalább egy évig használni fogjuk!
2015. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kismotor! Fiam imádja. 2 éves korától meg a futóbringa :)

Ha a szülőkaros triciklit szereti, az azért jó, mert nem kell cipelned, ha netán elfáradna. Az enyém nem szerette, mert még ne tudta maga hajtani, unalmas volt neki, mint a babakocsi.

2015. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!