Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónapos babátokat hánykor...

Hnikolett03 kérdése:

7hónapos babátokat hánykor fürdetitek?

Figyelt kérdés
Mostanáig az volt a napirendünk,hogy fél 8kor fürdés utána tejpép és alvás de 1hete elkezdte azt,hogy csak 2x aludt egy nap az utolsó alvás fél 4ig tartott és lehet rosszul tettem de megfürdettem fél 7kor és 7kor kapott vacsit,aztán aludt.Most újra visszatért a 3 alváshoz,akkor szerintetek mehet a fél8-as fürdetés akkor is ha 6ig alszik ma?Mert akkor most 6x kell majd megetetnem és attól nem fáj majd a hasa?
2015. márc. 11. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
dettó ugyan ez a helyzet velünk is :) nem alszik csak reggel és kora délután. és muszáj fürdetnem fél7kor mert akkor már nagyon nyűgi. alap esetben én is fél8kor fürdettem. de nem zavar. mert volt hogy 7kor már letettem aludni de 8ig nézelődött el volt. tegnap már fél 8kor nyomta a szunyát, de kb 2-3 óra óta nem aludt. én össze vissza etetem mert éhes is meg nem is. így kevesebbet eszik. pl az ebédjét 2x-re eszi meg. de nincs tőle baja.
2015. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet velem van a baj de nem értem a kérdésed :))


mi 20.00-kor fürdetünk, utána szopi és alvás, kb. 20.45-re alszik el. emellett alszik 09.30-10.30, és 13.00-14.00 között, illetve néha 16.00 tájékában még egy fél órát. 7 hós.

Ha leírod hogy pontosan mikortól alszik, megválaszolom hogy szerintem az úgy jó e mert nem világos a leírásodból (fáradt vagyok lehet az a baj:))


amúgy én nem adnék tejpépet közvetlen lefekvés előtt, nálunk 18.00-kor kapja, fürdés előtt 2 órával.

2015. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig változik a fürdés ideje. Ha 3x alszik, akkor 7-fél 8 felé van fürdés, ha csak 2x, akkor már fél 7-kor. A vacsora is ehhez igazodik: előbbi esetben fél 8-8 óra között, utóbbiban 7 és fél 8 között. Fél 9-9 óra között alszik el, éjjel többször megébred, de csak cumi, víz, vagy anya kell neki és alszik tovább. Fél 7-7 között felkel enni és fél 8-i, 8-ig, extrém esetben fél 9-ig visszaalszik.

Miért kellene 6x etetned? Az nem megoldás, ha fürdés előtt adsz neki babakekszet majszolgatni, vacsira meg amit amúgy is szokott kapni?

Nálunk van, hogy be kell vetni egy kis nassolnivalót. :)

2015. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!