Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell váltani nagyobb...

Mikor kell váltani nagyobb pelenkára? 2 hónapos lányom még mindig 1es (newborn) méretet hord.

Figyelt kérdés
Honnan lehet tudni, hogy most már nagyobb kell? A nedvességet még mindig jól tartja ez a kis pelus, egész éjszakát kibír. A lányom 4 és fél kiló körül lehet most.
2015. márc. 13. 12:26
 1/4 Wiky93 ***** válasza:

Hát csak látod, hogy kicsi vagy nem :) Ha nem szűk rá, nem folyik a pisi stb akkor bizti jó, de ezt csak te láthatod :)

Lányom 3710el született, iszonyat kis vékony csípője volt sokszor még az 1es méret se volt jó (nagy) kifolyt a pisi..

Most 11hetes, 6kg (hosszú, kis derekú) 2est hord, de a pampersből van 3asunk azt is hordja :) viszont más 3as meg nagy (minden pelenka más és más)

2015. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már érezhetően kezd szűk lenni rá, észre fogod venni, mert egyértelmű lesz, hogy alig bírod rendesen ráigazgatni :). Én úgy emlékszem olyan 5 kg körül lehetett a kisfiam amikor váltani kellett, de ezt nem lehet általánosságban megmondani, mert a baba hossza, és alkata sem mindegy.
2015. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Èn 2 dolgot szoktam nèzni a kgmot amit feltüntetnek, valamint azt hogy hagy e nyomot a combjain,mint a zokni...

Így kb a feltüntetett súly előtt 500-700grammal vàltottunk eddig.

2015. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hetes a kislányom, épp most váltunk 2-es pelusra. DM-es márkát használunk, a fiamnál anno nagyon bevált. Az 1-es pelus elszorítja a lánykám combját, a hasán már alig tudom összetépőzárazni, és éjjel 1x biztosan cserélnem kell. És valóban, ahogy az egyik kommentelő írja, érzem, hogy nagyobb kell már Neki. Te is érezni fogod.
2015. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!