Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Bobo...

Mi a véleményetek a Bobo car-ról? Érdemes ilyet venni, praktikus, szeretik a gyerekek?

Figyelt kérdés
erre gondolok: [link]
2015. márc. 14. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Két fiam van, az egyik ovis, a másik bölcsis. Mindkét helyen van ilyen. Én, ahogy látom, nagyon élvezik a gyerekek! :) Ráadásul sokáig lehet használni, szóval szerintem érdemes megvenni, ha amúgy a gyerek érdeklődik az ilyen járgányok iránt. A kisebbik fiam csoportjába a télapó hozta. Akkor még mind lábbal akarta hajtani, de nagyon hamar megtanulták használni. Épp néhány hete mosolyogtam, hogy mikor a kisfiam berobogott a szobába, egyből pattant rá (reggel még kevesen vannak és van elég hely) és olyan ügyesen kormányozta a kezével, már egyáltalán nem tette le a lábát. :)
2015. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Akkor vennék csak, ha lenne amúgy bicaj és roller is otthon, és szeretnék még valami járgányt a gyerekemnek. Az én lányom egyszer próbálta egy játszóházban és nem jött be neki, az a baj vele hogy teljesen máshogy kell hajtani mint a többi járművet. véleményem szerint ennyi pénzt nem ér meg.
2015. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi vettünk a gyerekeknek (4 éves lány , 9 éves fiú).

Nagyon szeretik, sokat nyúzzák és semmi baja sincs.

Mondjuk mi 4 ezerért vettük, amikor Kecskeméten voltunk bababoltban.

2015. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!