Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen játéktárolókat használt...

Milyen játéktárolókat használtok? Ami praktikus és a gyerekek is szeretik, akár visszatenni oda a játékokat?

Figyelt kérdés

Idáig inkább dobozokba tettük, meg henger alakú figurás tárolóba, de kezd egyre több játéka lenni a fiamnak így valami jobb megoldás kéne. Amit már akár 2 évesen is tud használni.

Néztem pl ezt

[link]

Mondjuk polcot is tennék bele nemcsak ilyen dobozokat.

Esetleg ha fedő van a dobozon úgy is be lehet helyezni a helyére?



2014. márc. 1. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Sima, ikeás műanyag tároló.

Nálunk ez nem szeretet kérdése. Összeggel parkolni és kész.

Ha nem teszi meg, akkor megy a szemetesek a játék.

A bolcsibe pl.buntisarokba kell állniuk, ha nem lakóknak össze maguk után.

A rendtartás szerintem nem egy választható opció a gyereknevelésben.

2014. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk többfelé vannak a játékaik, de a legjobban a fiókokból tudnak és szeretnek ki-be pakolni. Szerintem a polcos rendszer is jó.
2014. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
IKEA trofast,de dobozokkal. Szuper gyorsan el lehet tuntetni a jatekokat rendszerezetten. A polcon szerintem csak a konyv jo, ha jatek van rajta mar rendetlennek nezhet ki.
2014. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látom többen is használtok ilyet.

Dobozok is lennének benne, de gondoltam legyenek polcok is, mert a dobozba ömlesztve lenne a játék, végülis mint most, úgy meg szépen kint lehetne néhány autó és jól is mutatna.

Persze dobozok is lennének, mert most is vannak, csak akkor szépen egy szekrény rendszerben lennének tárolva így jobban mutatna. Abba lehetne akár a fa vonat sín, dupló ilyesmi.

A másik kérdésem, hogy a lépcsőzetesnél volt akinek a gyereke esetleg felmászott rá? :) mert valahogy adja magát mint egy lépcső, így lehet inkább valami más változatot választanék.

2014. márc. 1. 16:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én 14 hósom a nem lépcsősre is felmászik, kihúzza a fiókot, és beleáll, felmászik az ágyra, onnan a kisszekrényre. Szerintem ez gyerekfüggő.
2014. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 lcs ***** válasza:

ennek mintájára csináltattam a nappaliba a bútorral egyező színű döntött tárolót (csak nem ilyen rudak tartják a dobozokat, hanem teli bútorlap), abba vettem 100ft-osban kosarakat, dobozokat. :) ebből minden ki tud venni/visszarakni a lányom (legfelül színező, ceruzák, kirakók ilyesmik vannak).


[link]

2014. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ez is jópofa :)
2014. márc. 1. 21:01
 8/14 lcs ***** válasza:
a bölcsiben is ilyen volt a lányoméknak, beszoktatásnál láttam,hogy milyen ügyesen tudnak benne pakolászni, aztán el is kaptam az asztalost vele :)
2014. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ikea trofast nyomán csináltattam egy tárolót (tulajdonképpen egy mély polcos komód). Vettem bele műanyag kosarakat (tetővel), ezek az alsó két sorban vannak (3-3 db), felette 3 sima polc kosár nélkül, a teteje egyenes, nem lépcsős.

A kosarak elnyelnek mindefélét, pl pónik, barbie-k +ruhák/kellékek, vonatsín-készlet, dínók+műanyag állatok, járművek stb (lányom és fiam is van). A sima polcos részeken a társasjátékok vannak.

A duplo és a sima lego nekünk elég sok, úgyhogy 1-1 ágyneműtárolóban vannak, ez azért is praktikus, mert jobban szétteríthető és könnyebb benne válogatni, plusz ugye egyből a föld szintjén van, ahol ugye épít a szőnyegen. Korábban dobozokban voltak, de így sokkal kényelmesebb nekik.

A plüssállatok egy hálós tárolóban vannak, a könyvek külön könyvespolcon.


kék-piros színben van nekünk: [link]

[link]

2014. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Dreigang ***** válasza:
2014. márc. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!