Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós lett a babám, de csak...

5 hós lett a babám, de csak segítséggel forog. Van olyan, akinek szintén később kezdett hozzá? Lentebb bővebben,

Figyelt kérdés
Egy hónapja egyszer forgott, de lehet csak véletlen volt. Játékokat megfogja, nyúl is utánuk. Kacarászik, gőgicsél. Viszont utált hason, most már azért 5-10 percig el van, mert tornáztatom, de csak segítséggel forog nekem. Talán, mintha kúszni próbálna..
2015. márc. 14. 18:41
 1/4 Ditta323 ***** válasza:
Lányom is alig akart forogni 1*1 megcsinálta, mintha véletlen lenne. Hasra fordult és vissza már nem inkább hisztizett, hogy fordítsuk meg. Most 6 hós múlt, de le se lehet lőni, lerektam szőnyegre és már egyből forog. Csomószor veszem fel szekrény mellől kanapé mellől... Kúszni nem kúszik, ha valamit nem ér el akkor addig forog hátról hasra meg vissza még el nem éri.
2015. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a probléma? 6 hónapos korig kell forogni.
2015. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Még ilyenkor ez nem gond. Ha már egyszer megcsinálta úgy is rájön. Az én fiam 8 honaposan kezdett el forogni hát arra már azt mondták h gond. Ne aggódj.
2015. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 hósan parszor atfordult hasrol hatra...azt hittuk 2 het mulva maszni fog. erre 1,5 honapig meg se mozdult....5,5 hos volt amikor megfelelo motivacio elleneben (telefon, tavkapcsolo ) elkezdte at tornaszni magat hatrol hasra....6 hosan profin forgott hatrol hasra, de vissza fordulni csak 6,5-7 hos kora korul sikerult. nem vagytok elkesve.
2015. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!