Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent kombinalt parolo es...

Avent kombinalt parolo es turmixgep? Probalta valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb befektetés volt :) Nagyon szeretem használni,mert egyszerűen, gyorsan lehet babakaját készíteni, és mindezt egy edényben. Nincs felesleges mosogatni való, egyik edényből másikba pakolgatás, pamacsolás.
2015. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs,h nemtudok válszolni de engem is érdekelnek a válaszok én is valamilyen hasonló gepen gondolkozom..
2015. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam rajta, de végül nem vettem. Az ok az, hogy nem használnám ki. 6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, 7,5 hós koráig alig evett, most majdnem 9 hós, de már nem használom a botmixert, villával töröm neki finomra az ételt, mert azt vettem észre, jobban szereti úgy (már megeszik egy ebédet, 160--190 grammot). A kisfiam szerette a pürésített ételeket, nála talán megérte volna.
2015. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, és szuper jó, és szuper könnyű vele ételt készíteni. Kicsi, egyszerű szétszedni, tisztítani. Nagyon kicsi adagokat is lehet vele készíteni. A fiam már 16 hónapos, de még most is sokszor használom, almát párolok vele, és krémtúrót is ezzel készítem.
2015. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!