Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki volt már az Istenhegyi...

Aki volt már az Istenhegyi Klinikán 12. hetes kombinált teszten, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, áprilisban megyek 12. hetes tesztre az Istenhegyi Klinikára. Az apa bemehet a vizsgálatra? Van már egy 4 éves kislányunk, ha Őt is elvisszük, nem tudom beengedik e. A nőgyógyásznál nagyon szokott tetszeni Neki az ultrahang, a 4D biztos még nagyobb élmény lenne, de ha be se jöhet, akkor nem ígérgetem neki. :)

Előre is köszi!


2011. márc. 25. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, simán bemehetnek, nálunk is úgy volt, apa nyakában nézelődött a "nagy", aki akkor 11 hónapos volt
2011. márc. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fogsz csalódni, hihetetlen profik dolgoznak ott. Az időpontot érdemes betartani, mert ők is nagyon pontosak, nem szokott csúszás lenni.

A uh-ra apa is és a tesó is bemehet, kb. 18-20 percig fogják nézegetni a babát, a végén kaptok képeket, dvd-t is. Úgyhogy nyugodtan ígérd meg a nagytesónak, hogy láthatja a picikét a pocidban! :)

2011. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont most értem haza onnan, és hihetetlen milyen profi csapat dolgozik ott.Előtte, mondjuk én is körbe nézelődtem, hogy milyen lehet a hely, de szuper.Másfél óra múlva megvolt az eredmény is, minden rendben van nálunk.Arról meg nem is beszélek, hogy ha a Bátorfi doktorhoz vagy a Hajdú doktornőhöz kerülsz akkor Magyarország két legprofibb uh-os orvosát fogtad ki.Drukkolok!
2011. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. :) Már nagyon várom a vizsgálatot! Akkor mondom a "nagy" 4 évesnek is, hogy megyünk. :))
2011. márc. 26. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én két hete voltam 4D-n, és Bátorfi doktor Úrnál, aki valóban egy nagyon remek orvos :o)

A párom is bejöhetett, és valóban nagyon pontosak :o)

Nekem Bátorfi doktor Úr mondta azt a 18 hetes genetikai ultrahangon, hogy lány lesz, és most 1000%-ra mutatta magát :o)

A doktor Úr nagyon kedves, aprólékosan megmutatja a babát, és elmondja, hogy mikor mit lehet látni :o)

Szerintem fantasztikus élmény :o)

Miután kijöttünk a párommal, én elsírtam magam, mert annyira meghatódtam a képeket nézve :o)

Jó babavárást :o)


30 hetes km.

2011. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!