Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális dolog egy 6hós...

Az normális dolog egy 6hós babánál, hogy 2napja nem kel fel éjszaka enni?

Figyelt kérdés
6hós kislányom már nem akar tápszert enni(pedig már váltottunk is),nem fogadja el.Én nem erőltetem neki,kap helyette reggelire,vacsira tejpépet,imádja.Szépen eszik gyümipépeket,főzeléket husival.Nem fog túlzottan lefogyni?
2015. márc. 16. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kisfiam 3 hetes kora óta alussza át az éjszakákat, ikreim 3 hónapos koruk óta. Szóval normális, örülj neki :) Nem fog fogyni, ne aggódj! Aludj! :)
2015. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Éjszaka nem gond ha nem eszik. Viszont nappal fél liter tejalapnak meg kell lennie. Nem fog fogyni ha adagokat rendesen megeszi.
2015. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a normális, hogy nem kell éjjel. Fiam már újszülötten sem kelt. Tápszer helyett jó a tejpép.
2015. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden baba más. Teljesen normális, ha végigalussza az éjszakát, de az is, ha akár 2-szer felébred.
2015. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!😊
2015. márc. 16. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 1 honaposan mar 7 orat aludt ejszaka eves nelkul, most 3 honapos es 12 orat is kepes aludni ejszaka ebredes nelkul:) Kozben pedig szepen fejlodik.
2015. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most 3 hós és kb. 4hetes korától alussza át az éjszakát :) 3 napja kerek 12 órát alszik :)
2015. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tök normális gyereked van. Már érdeklik az új ízek, elkezdhetsz a normál kajákkal kísérletezni. :)
2015. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!