Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendőbe be lehet kötni...

Hordozókendőbe be lehet kötni 3 hós babát nem fektetve, hanem elöl ülőre felém nézőn?

Figyelt kérdés

Ma próbáltam ki, most jutottam el odáig, hogy megnézem, hogy kell megkötni. Fekve már biztos nem maradna meg, na meg már több mint 60 cm, nem is tudnám elképzelni úgy.

Ülve kötöttem fel (mármint elöl, szembe néz velem és a pelusánál fogva tartja a kendő - remélem értitek) és nem éreztem, hogy hú de jó ez a gerincének. Úgy érzem, mivel még nem tud ülni, meg a hátát tartani, hogy a csigolyái lefele összenyomódnának és összegörbülne. Vagy jó, hogyha így van benne? Gyakorlatilag olyan, mintha a büfipózban csak a pelusa altt tartanám a gyereket és a hátát nem fognám. Vagy a kednő tartja annyira, amennyire kell?

Bocsi, remélem értehtő, hogy mi a problémám.


2010. febr. 16. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapos kortól így hordom a kislányom, ő fekve nem volt el a kendőben, így imádja. Nézelődik, aztán ha elfáradt elalszik.

4 hónapos kislány anyukája

2010. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ügyesek vagytok! :) Én soha nem tudtam használni a hordozókendőt, nagyon béna voltam hozzá. :( És mindig úgy érztem, instabil, és mindjárt kiesik a gyerek belőle.


(bocsi a kis off-ért).

2010. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszi a bókot. :))

Többfajta kötés van, én egyenlőre a zsebes keresztezett hordozást használom, szerintem az a legstabilabb kisebb babánál. Még soha nem volt olyan érzésem, hogy kicsúszna belőle.

2010. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!