Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem mindig eszik meg egy...

Ha nem mindig eszik meg egy teljes adagot délelőtt, akkor nem kezdhetem el a délutáni kaja kiváltását?

Figyelt kérdés
Ami a fogára való és üveges,azt simán megeszi,de amit én készítek azt nem.Egy-két kanál és kiköveteli a szopit.Ez két hónapja tart,most 6.5 hónapos.Az alap problémám az,hogy éjszaka is 3 óránként eszik (régebben nem volt mindig így) már jó ideje,egyszerűen éhes marad napközben (szerintem).Arra gondoltam,délután adnék neki főzeléket.Egyébként is csak 100at bír szopni is egyszerre,ekkora a gyomra,ezzel nem tudok mit tenni,ezért szeretnék valami laktatót,mert ez így nem állapot.
2010. febr. 16. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz neki tejpépet délután az eléggé laktat. Én úgy csinálom, hogy délben főzeléket kap, nekem sem evett egyből egy adagnyit, 1 hónap kellett hozzá. Amúgy nálunk sem nagy egy adag, úgy 120 ml, és utána már nem kéri a szopit. Délutánra meg kap tejpépet, néha rakok bele gyümölcsöt is. Észrevettem hogy mióta tejpépet kap nem kéri az esti szopi után a tápszert, mert eddig mindig pótolni kellett este.
2010. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neked van igazad és inkább főzelékkel próbálkozz. Az én babám sem szerette főztömet annyira, mi is inkább üvegeseztünk. Aztán egyszercsak váltott, úgy 13-14 hónaposan, és már egyáltalán nem evet üvegeset.
2010. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki du-n is fözeléket,de mellette a szopi is maradhatna úgy,mint eddig. Még csak 6 hónapos,nem kell kiváltani szopit.
2010. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja,az én babám 8 hós,de hiába eszik este fözit+szopi,akkor ébred éjjel 2-3x.
2010. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké,akkor adok egy kis főzit,ha elfogadja,aztán szopi.Köszi mindenkinek!
2010. febr. 18. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!