Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhakat vegyek ujjszulo...

Milyen ruhakat vegyek ujjszulott kisbabamnak?

Figyelt kérdés
Augusztus 3-ra vagyok kiirva kislanyom lesz.Legyszi segitsetek miket kell neki venni milyen ruhakat :) oldalakat is linkelhettek ahonnan tudok rendelni :)
2015. márc. 17. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú, ujjatlan body 6-7 darab, hosszú ujjú 3-4db, pamut rugi 5-6db, vékony sapka 2db, vékony kardigán 2db, vékony zokni 4-5db, vékony takaró 1db, textilpelus 10-12db. Én nagyjából ezeket venném, de 56-osból 1-2 db-ot, inkább 62-est, bár attól függ mekkora lesz a baba.
2015. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kell neki hosszú ujjú, rövid ujjú is.

Napozók, bodyk, rugik.

Tescóban nagyon szépeket kapni, jó minőség, jó áron.

Kell 8-10 napozó

10-15 hosszú/rövid ujjú body,

10-15 rugi hosszú ujjú rugi

2-4 talpas nadrág

2-3 kardigán

Napi 2-3-7 kell átöltöztetni egy picit, kifolik a kaka, pisi, bukik, lehánnya magát...


Ha csak midenből 2-3 darabot veszel, lehet délben már nem lesz tiszta ruhája amit rá adj...

2015. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

UJJ - testrész

ÚJ - régi ellentéte

2015. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, h miért mondja mindenki, hogy nem kell sok 56- os. Én még olyan babáról nem Hallottam, h egyből 62-és kelljen neki. A fiamnak nem sok 56-ost vettünk. De bukós volt, és 1 nap legalább 4szer öltöztettem át. Minden nap mosni kellett, és vasalni. Fárasztó. Igen, 2 hónapig fogja hordani csak, de Addig is ruhát kell viselnie. Úgyhogy szerintem vegyél csak többet. Nem lesz időd vásárolni utána.
2015. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!