Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól intett pápát a...

Mikortól intett pápát a gyermeked, mikortól tapsolt magától, mikortól küldött puszit, és mik voltak még az első kommunikációs dolgai?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babám most 8 hónapos és ha olyanja van akkor már néha odaad bizonyos dolgokat. Eddig magában játszott, de mostanában nyújtja oda. Próbálgatom tanítani neki a "kérem" "tessék" szavakat, és néha-néha összejön már:)mást még nem csinál
2015. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon foglalkoztam ezekkel, mert nem érdekelt (a versengés az anyatársakkal). De puszit dobni azt az után, hogy tudott rendes cuppanós puszit adni, ez olyan 3 éves kora körül volt.
2015. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 hónaposan pápázott, tapsolt puszit nem dob nem tanítottam rá de 8 hónaposan ő adott már, akkor ha mondtam neki tánci elkezdte rázni a fenekét
2015. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

6hónaposan integetett és tapsolt is a szavakra,mint tapsizz,pápázz.Puszit nagyon soká küldött,szerintem másfél évesen kb.

Első kommunikációs dolgai végülis a szavai voltak. 8 hónaposan anya,apa,labda,aztán bővült folyamatosan. 18 hónaposan 80-90szót tudott már,20 hónapos korától meg mondatokban beszélt már.

2015. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!