Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám állandóan dugdossa a...

Babám állandóan dugdossa a hüvelykujját a fülébe és sokszor rázza a fejét is, ma voltunk fülészeten ott minden rendben. Szerintetek, Ti babátok is csinál ilyeneket? (8hónapos)

Figyelt kérdés
Beledugja az ujját a fülébe és pattogtatja közbe az ujját. A doki azt mondta nincs semmi baj a fülével. Mivel a fejét is rázza gondoltam zavarhatja valami a fülében, de nem.
2015. márc. 17. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiam is piszkálta a fülét kb ennyi idősen. Én megijedtem hogy be van gyulladva vagy valami, aztán kiderült hogy a foga fájdogált és azért gyürkézte annyit. Lehet nálatok is amiatt csinálja. :)
2015. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Foga nem jön? Attól is csinálhatja ezt.
2015. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A babák sokszor csak a saját testüket fedezik fel ilyen kutakodással.
2015. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos jön a foga neki, 6 hónaposan kijött egyszerre kettő azóta semmi, úgyhogy lassan esedékes lesz. Lehet akkor a foga miatt, arra nem gondoltam, mert eddig nem csinálta. Köszönöm:)
2015. márc. 17. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Foga miatt is vagy belóg egy hajszál, de lehet álmosság is.
2015. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!