Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes pocis vagyok, állandóa...

8 hetes pocis vagyok, állandóan azon görcsölök, hogy egészséges lesz e babám, és hogy minden rendben e van. Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Igen, van. De nem szabad ilyenekre gondolni! Biztosan minden rendben van!!!! Én minden este imátkozom, hogy egészségesek legyünk, és hogy minden rendben legyen. Nem félek semmitől, mert a sorsunkat nem tudjuk elkerülni. És, ha nekem esetleg egy nem egészséges gyermeket kell felnevelnem, akkor beletörődöm, mert nekem az a sorsom. Így van megírva. De tudom, hogy a jó Isten vigyáz ránk, és minden rendben lesz. Ne aggódj!!!!!!! Jó egészséget!
2008. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem ez természetes hogy aggódsz, én is ilyen vagyok. Alíg várom a 12. heti uh-t, hogy lássam, és hogy megnyugtassanak, de közben meg rettegek tőle nehogy rossz hírt közöljenek! De próbálok pozitívan hozzáállni, nem könnyű de nem szabad a rossz dolgokon gondolkodni tudom!

Csak pozitívan, és minden rendben lesz!!!

Boldog Babavárást!

10 heteske

2008. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Persze, szerintem nagyon sok kismama van ezzel így. Emlékszem, mikor mentem a 12-ik heti uh-ra, előtte nem aludtam semmit, egésznap rettegtem, hogy vajon él a babám, és amikor megláttam hogy kapálózik, sírtam a megkönnyebbüléstől. Aztán elég sok gond volt, vérzés, stb, de túlvészeltük, most már elmúltam 37 hetes. Végig aggódtam a terhességemet, és még mindig nem vagyok nyugodt, az majd akkor leszek, ha magamhoz ölelhetem. Pár hét múlva azért jobb lesz, mert ha már érzed mozogni, akkor kicsit megnyugodsz. Boldog babavárást!
2008. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Azt hiszem,attól a pillanattól,hogy megfogant a pici,örökös aggódás lesz az életünk...Minden betöltött hét megkönnyebbülés,ha majd megszületik akkor is aggódom,hogy nehogy baj legyen....hogy jól érezze magát....!Szerintem egy szülő mindig aggodalmaskodik,hol kevésbé és van amikor többet.Természetes,talán ösztön-szerű ez a féltés!Szóval nem vagy egyedül ezzel a kismamák közt,biztos lehetsz benne :) ,de ne vidd túlzásba és még véletlenül se gondolkodj butaságokon és negatív dolgokon.Hamar elmegy ez a pár hónap,jönnek a vizsgálatok,UH-k és megnézheted a picidet,az megnyugtat valamelyest!Boldog babavárást!
2008. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ezt a pár megnyugtató sort!! mindenkinek szép terhességet!
2008. nov. 8. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális. Én is így voltam ezzel. Akkor nyugodtam meg, mikor túl estünk az AFP-n is, de igazából mindig lesz valami, amin aggódni lehet. :)
2008. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ezzel mindenki így van! Ez lehet valóban a szülői ösztön, már most kezdődik az aggódás, hogy minden rendben van-e vele, jól érzi-e magát! Ha meg már érzed a mozgását, akkor fogsz aggódni, ha éppen nem! A lényeg, hogy azért ne vidd túlzásba, és tudd ettől függetlenül élvezni a babavárás minden percét! Neked is szép, problémamentes babavárást! 16 hetes kismama
2008. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!