Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MECSEK BABY teáról mi a...

MECSEK BABY teáról mi a véleményetek? Az cukormentes? Mi a különbség a sárga és a kék zacskós között?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 12:18
 1/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
Persze, hogy cukormentes. Lehet, hogy vannak teafilterek, amikben van cukor, de én olyannal még nem találkoztam. Cukrot az instant teák tartalmaznak, szerintem. Asszem, a sárga zacskós az "úgymond" normál, a kék pedig bio. Gondolom, a kék a drágább, de hogy mitől bio, és a sárga mitől nem bio, azt nem tudom.
2010. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
Első vagyok ismét, egyébként, bár a babám mostanában nem nagyon iszik az anyatejen kívül mást, max. ha rájön a csuklás, próbálom megitatni cumisüvegből, de régebben megitta a teát, majdnem szívesebben, mint a vizet.. Nem hasfájós, úgyhogy a jótékony hatásról nem tudok nyilatkozni.
2010. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. febr. 16. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!