Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 év 8 hónap körüli babának...

2 év 8 hónap körüli babának átlagosan mekkora a lába?

Figyelt kérdés
Tudom,buta kérdés,de leárazás van a siestában,és szeretnék venni a babámnak cipőt jövő télre.Most 23 hónapos,és 24-es a lába.Szerintetek?
2010. febr. 16. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Fú hát nagyon megsaccolhatatlan. Én pl. úgy jártam hogy 2 éves fiamnak októberben vettem cipit,bakancsot, hótaposót a méretében (ami azt jelenti hogy 1 centivel nagyobb a lábánál a cipő).

Na erre november végére kinőtte az összeset!!

Vettem neki egy másik csizmát most télre, hát már azt is kinőttem tavaszra már 27-es cipő kell neki...

Én már 2 hónapra se merek előre vásárolni, nemhogy egy évre...

Tehát 2 évesen az én fiam lába is 24-25 es volt, most pedig 28 hós és 27es.

2010. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kinőtte akart lenni, nem tudom hogy került oda az az m, bocsi.
2010. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Azt hittem most már nem nő olyan gyorsan a lába,mint 1 éves kor után.Nem tudom mitévő legyek.
2010. febr. 16. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem mernék jövő télre venni... most 26 hós.
2010. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se vedd meg.A fiam októberben volt két éves,25-ös lábbal,most február van,és a 27-es cipő kell neki.Kiszáníthatatlan a lábméret.
2010. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az első vagyok, na akkor ugyanugy jártunk az utolsóval ezek szerint:))

szóval az a gond hogy még leárazva se lehet olyan olcsó a siesta és ha úgy jársz mint én,hogy beruháztam vagy 14 ezer ft-ot cipőre neki és végül egyiket se tudta hordani (csak a bőr cipit egy kcisit míg hideg nem lett) akkor meg végülis kidobtál egy csomó pénzt az ablakon.:/

Én most a liliputi oladlán a pediped felx-el szemezek állítólag az 2 méretet ölel fel a talpbetétje miatt..

Mondjuk az is jó marha drága..:(

Na mindegy, bocsi az offért, csak ötletkedek.

2010. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!