Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak már volt ilyen? Nem...

Másnak már volt ilyen? Nem igazán tudom, hoigy ezt a kérdés ide tartozik e, de mindegy. Novemberben szültem meg első gyermekemet. Januárban szexeltünk először, s az első alkalommal fájt.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szülés utrán ez sokunknál igy van. A problémám inkább az, hogy amikor a párom bnelém hatol a hüvelyemből furcs ahangok jönnekl ki. Olyan mintha pukiznék. Néha azonban ez akkor is jelentkezik amikor reggel felkellek. Nagyon kellemetlen, a páromat nem zavarja, de engem nagyon.

Terhességem előtt is volt néha ilyen, de csak a szex végén, s csak akkor ha nagyon vadul csináltuk. Másnak?


2010. febr. 16. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát igen...ez azért van mert kijött ott egy baba, és kitágította az utat magának. Meglazul a hüvelyfal és belemegy a levegő sajna.

De ne aggódj még sokat fog változni!!! Teljesen meg is szünhet ez a kellemetlenség.

2010. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom mitől van, mert még nem szültem és olyan szűk vagyok, hogy többször fáj mint nem, de a puki hang nálam is előfordul. Van, hogy engem is zavar, de általában szól a zene és nem is hallja meg a párom :) szerintem emiatt ne aggódj! :)
2010. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól van, hogy levegő kerül a méhedbe, aztán meg kinyomod. Igen, nálam is van ilyen, sőt tudatosan is ki tudom préselni a levegőt és fel is tudom szívni. Igaz én intimtornázom sokat. Tényleg olyan hangja van, mintha pukiznál. Én elmagyaráztam a férjemnek, hogy ez micsoda, mert szex után nekem is sokszor van és már csak nevetünk rajta.

Nekem először iskolás koromban volt, hogy fel kellett menni gyertyaállásba tesiórán, aztán amikor lejöttem, kijött a sok levegő és olyan volt, mintha pukiztam volna egy hatalmasat. :)) Hát az akkor nagyon ciki volt, de most már tudom mitől van.

Az hogy először kellemetlen a szex szülés utá, az teljesen normális. Nem tudom, hogy szoptatsz e, de addig eleve nem is olyan síkos a női hüvely. Használjatok síkosítót!

2010. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó voltam, igen a laza hüvelyfaltól van, erre is jó az intimtorna, hogy erősíti a hüvely falát. Én azért is tudom már tudatosan ki/beszívni a levegőt.
2010. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez a levegö. :)


Nálunk is van.Volt,szülés elött is meg után is.Nálunk a végén jelentkezik,vagy amikor "kiveszi"... :D

Szóval normális jelenség.

2010. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom én is.Nálam is volt szülés előtt csak szex közben.Aztán szültem és ugye kitágultam és akkor is volt ilyen pár hónapig,ha pl.úgy feküdtem vagy ilyesmi.Aztán regenerálódott a hüvelyem és most megint csak szex közben van néha.Semmi gond ezzel,mondd el a párodnak,hogy mitől van.
2010. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Megnyugodtam!

Csak közben olyan rossz, hogy a szexben is több minden változott. Pl a mellemet most nem csokolgatja a párom, mert úgye jön belőle a tej, van rajtam pár plussz kg. És még ezek a hülye hangok! !!:(

De amúgy nagyon élvezem az anyaságot, csak néha elkeseredek.

2010. febr. 16. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!