Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ez a két könyv, Dr....

Milyen ez a két könyv, Dr. Gál Éva - Dr. Kemény János: Aludj velem! , Annette Kast-Zahn - Dr. Hartmut Morgenroth: Minden gyerek megtanul aludni! Érdemes megvásárolni?

Figyelt kérdés
Esetleg megtalálható elektrónikus formában is?
2010. febr. 16. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az utóbbit írd be a google-ba és kiadja a lényegét (csak a címet elég). Az én lányom így tanult meg aludni magától.

Az elsőt nem ismerem, de megpróbálhatod rákeresni arra is.

megvenni elsőt szerintem nem érdemes, teljesen jól le van írva a neten.

1 éveskék

2010. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első nagyjából arról szól, hogy a gyereknek magától kell elaludnia, nincs éjjeli szopcsi, éjjeli vízivás, ringatás, simogatás, éneklés, szóval semmi.

Le kell tenni az ágyába és ha sír felvenni (de nem ringatni) és előbb-utóbb elalszik.

Szerinte azért ébred a gyerek fel, mert nem olyan körülményeket talál ébredéskor, mint lefekvéskor (nincs cici a szájában, nem ringatja anya stb.)

Tehát még ébren kell berakni és magától kell elaludnia.


Nekem személy szerint nem jött be, de ez csak az én véleményem..

2010. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!