Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor élvezted először az...

Mikor élvezted először az anyaságot?

Figyelt kérdés
Amikor tényleg elszálltak a fekete felhők, úrrá lettél a káoszon és öröm volt minden pillanat.

2015. márc. 11. 10:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Nálunk 7 hónap után jött el, hogy elmúlt a hasfájás, a fogzás első hulláma, rendeződött valamennyire az alvás, ért annyit az idegrendszere, hogy nem egy hatalmas nyűglődés az egész nap és én is tudom, hogy mikor, mit, hogy csináljak. Most érzem, hogy már minden pillanata kellemes, nincs semmi, ami beárnyékolná.
2015. márc. 11. 10:32
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sírós volt a babám (reflux miatt). Kb. 8 hónaposan múlt el neki, vagyis enyhültek a tünetek, mert még egy ideig azért szenderedett vele. Nagyon nehéz volt akkoriban vele. Vigasztalhatatlan volt, hiába kapott kezelést, én meg szétaggódtam magam...

Viszont 8 hónapos korától minden más lett. Nyugis, mosolygós baba lett, igazi kis tünemény.

Most már 5 éves lesz, és több korszaka volt, amit nagyon élveztem: másfél éves kora körül volt nagyon cuki, amikor már megy (picit önállóbb), de még nem beszél igazán :), aztán 2,5-3 év körül, amikor olyan fejlődésnek indul, hogy magam is meglepődtem mire képes, és most hogy 5 éves már nagyon értelmes. Olyan jó vele beszélgetni, nagyon élvezhető korszak számomra ez is.

Szóval alapvetően nekem a babakorszak volt nehéz, de utána számomra egyre jobb és jobb lett. Most már csak attól "félek", hogy bizony lesz ő még tinédzser... :)

2015. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első 3 hónap után, mikor nem a sírásról szólt az egész nap. Utána viszont egyre élvezetesebb lett, 2 éves múlt, nekem ez a korszak az egyik kedvencem :)
2015. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam ez inkább úgy van a mai napig, hogy minden napnak megvan a maga szépsége és bosszúsága:) 6, 11 és 15 évesek.


2 borzasztó hasfájós volt. Ennek ellenére akkor is jó volt.

2015. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

2 éves múlt, de még nagyon nem élvezem, a túlélésre játszom minden nap :(((

Mondjuk ez nem a gyerek hibája, ő cuki, csak majdnem születésétől egyedül nevelem, ez és sok már probléma nyomaszt, emellett mindig én vagyok a gyerekkel és sokszor már kikészülök tőle idegileg.

2015. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez a második gyereknél jött csak el, annyira más a személyisége, mint a nagynak, hogy előtte soha nem gondoltam volna, hogy ennyire lehet élvezni a csecsemőkort is, és magát az anyaságot. A nagy most 3,5 éves, a kicsi 1 éves.
2015. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, jöhetnek még.
2015. márc. 12. 06:18
 8/8 anonim ***** válasza:
kb 16 eves kora utan, de akkor se volt felhotlen.
2015. nov. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!