Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lehet üzletként...

Tényleg lehet üzletként tekinteni a saját gyerekünkre?

Figyelt kérdés
Válás után az egyik szülő már legszívesebben a levegőért is pénzt számítana fel, amit a gyerek belélegzik. Nekem lesülne a képemről a bőr! Nem szégyellik magukat az ilyen kérdezők, kommentelők?

2015. jan. 4. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Az sokkalta inkább gusztustalan kicsinyes bosszú a másikon. Mondjuk az tipikusan az a "szülő", akitól azonnal el kéne venni a gyereket, nemhogy még fizetni neki.
2015. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes kérdés. Nekem van egy ismerősöm, aki hosszú évekig azért nem vált el a feleségétől, mert valószínűleg a nőnek ítélték volna a gyereket. Ennek ellenére mégis úgy gondolja, hogy ő mennyire rendes ember, hogy vesz ruhát a gyerekének, meg kaját, mintha ez nem lenne tök természetes. Szóval ez alkat kérdése is, nem csak azé, hogy valaki szereti-e a gyerekét.
2015. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

De akkor miért nem kér a másik szülő közös felügyeletet? Akkor egy fillért se kéne fizetnie és a gyerekével is többet lehetne. Én ezt nem szoktam érteni, miért hagyja magát kihasználni?

A gyerekkel is kiszúr, ha hagyja magát, mert a gyerek meg fogja érezni, hogy tárgyként kezelik.

2015. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sokán csinálják. Sokan eleve ezért szülnek. Mindig lesz és volt ilyen az emberi természet egy sötétebb oldala.
2015. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

"De akkor miért nem kér a másik szülő közös felügyeletet? Akkor egy fillért se kéne fizetnie és a gyerekével is többet lehetne. Én ezt nem szoktam érteni, miért hagyja magát kihasználni?"


Az én férjem például azért nem kér közös felügyeletet, mert a gyereke nagyon anyás, és kicsi is még, nem bírna ki 6-7 napot az anyja nélkül, a napi váltás meg szintén hülyeség, mert úgy felborul az az állandóság, amire a gyereknek szüksége van.

2015. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös: na de vajon miért lett ennyire anyás? Mert nem tudott elég időt az apjával tölteni (azt nem tudom kinek a hibája ez)...

Lehetne szépen lassan is hozzászoktatni, csak ugye egyszerűbb azt mondani,h anyás és ezzel meg is van oldva.

2015. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"5-ös: na de vajon miért lett ennyire anyás? Mert nem tudott elég időt az apjával tölteni (azt nem tudom kinek a hibája ez)...

Lehetne szépen lassan is hozzászoktatni, csak ugye egyszerűbb azt mondani,h anyás és ezzel meg is van oldva."


Én is anyás voltam, pedig anyukám többet dolgozott apukámnál, alkati kérdés hogy ki melyik szülőjéhez húz jobban. És képzeld, jár a gyerek pszichológushoz, ésa szakember mondta, hogy nagyon nagy törés lenne a gyereknek lelkileg, ha az apjához kerülne, így nem javasolja. Mert vettük a fáradságot és megkérdeztük hozzáértő valaki véleményét. De ugye egyszerűbb rögtön, a tények ismeret nélkül a gyerek apját hibáztatni. Mert egy anyuka, pláne egy elvált anyuka aztán semmiben sem lehet hibás, mindig csak az apa, óvónő, tanár, új feleség, körülmények, az egész gonosz világ, stb. Mindenki, csak az anyuka nem. Hisz ő már édesanya, így hogy is lehetne másmilyen, mint tökéletes.

2015. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es: direkt írtam,h nem tudom kinek a hibája!

Ugyanis azért is lehet anyás, ha anyuka önző és eltiltja apukától. Ezer olyan kérdés van,h anyuka stopperrel méri h másodpercre pontosan történjen a láthatás és még véletlenül se engedi 5 percre se máskor találkozni a gyereket az apjával és emellett még uszítja is ellene.

Sehol nem írtam,h egy anyuka csak Teréz anya újabb reinkarnációja lehet.

2015. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!