Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek kő van, és nem parkett...

Akiknek kő van, és nem parketta, nem féltek az esésektől? Nem volt belőle gond?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem, en is féltem. Nekunk egyben van a nappali a konyhával, étkezovel. Azt csináltam, hogy vettünk hosszu rácsot, amit a kandallohoz szoktak rakni ha baba van es azzal elvalasztottuk a nappalit. Ráadásul nálunk szinteltolas van, igy itt van egy járólapos lépcső is. Ezert is kellett mindenképp. A nappaliba kicseréltük a szőnyeget nagyobbra es azokra a részekre ahol látszott a kő, oda vettünk ilyen polifoam szeru anyagot, amin tornázni szoktak es azokat ragasztgattam le a köre. Hat egy kicsit benan nézett ki a lakás egy-ket hónapig, de inkább minthogy betorje a fejet. Ilyenkor bántam meg hogy nem parkettás a nappalink. A nappaliban viszont igy rohangálhatott amig en főztem mondjuk.
2015. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy részen kő van. De féltem. Egy légterű a konyha és a nappali. A nappali részen szőnyeg van, a konyhában természetesen nincs. Annyit esett a kislányom, amennyit egy járni tanuló gyerek esik, nem lett belőle baj. Már lassan 5 éves.
2015. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a gyerekszobában van szőnyeg, mi szobánkban parketta, máshol kő. Ráadásul a nappaliban kandalló. Pont fél éves volt a fiam, amikor kezdődött a fűtési szezon.

Soha semmi rácsot nem használtunk. Mindig figyeltem annyira rá, hogy ne menjen közel a kandallóhoz.

Az esésekkel meg nem lehet mit tenni.

Nálunk nem is a kő miatt volt a legnagyobb puklija. Hanem amikor állt, elvesztette az egyensúlyát, esett előre, és hiába tette a kezét maga elé, mert közben ott volt az ajtófélfa éle. Tompítás nélkül lefejelte. De nem lett semmi baja, csak egy hétig lilult a pukli a homlokán.

Hidd el, hozzászokik a kőhöz. A babáknál természetes az esés, nekik még jobban bírják a csontjaik. És hamar megtanulnak "biztonságosan esni".

2015. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi kutacsvédőt használunk - jobb szó lenne rá a bukósisak 😊. A Brendon-os jól néz ki, igaz nem minden baba viseli el. A kisfiunknak amúgy is kötelező orvosi javaslatra, de tényleg jó, h a fején van, amikor a járólapon hátra borul.
2015. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!