Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy eves kislányom másfél...

Egy eves kislányom másfél hónap alatt harmadszor lázas, enyhe megfázás. Egy orr fül gégész szerint allergia. Történt valakivel hasonló? Többi lent.

Figyelt kérdés
Lázzal,enyhe megfázásos tünetekkel vittem először orvoshoz.Piros volt a torka,füle. Hol előjött,hol elmúlt,három antibiotikum kúra után most megint lázas,de se a füle,se a torka nem piros,talán több váladék van az orrában,de nem igazán folyik. Azért nem értem mi lehet ez ,mertegy orr fül gégész szerint allergiás lehet. Na de lázzal????kedden kapott gennyes agyhártyagyulladás elleni védőoltast...talán most attól lázas? Eddig láz mellett piros volt a füle,torka is, ost nem,de 39 fokos a hője...

2015. márc. 21. 17:47
 1/2 berkeczy ***** válasza:
igen...nalunk...is ez a gond...a kiskutyat...atadtuk a nagyiNak ...porra ...parlagra...is allergies szonyegpadlo nem jo egy nagy szonyegpadlo van az on jatszik...konnyebb takarit ani minden nap porszivozom... portalanitok nedves ruhaval padlo..par ket ta a legjobb...az Internet en rengeteget irnak...meg arrow is mit jo nekik enni...es mit kevesbe...astma-alergia...komolyan kell venni...kesobb megirom meg
2015. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 berkeczy ***** válasza:

meg kell tudni ...mi az amire allergias ...mert tobb fele dolog van...sajnos nalunk a kicsi sokmindenre...allergias...irtam porra parlagfu alatszor...fenyofelekre...egyik sem jo viszont a por napi szinten torlok padlotol kezdve nedves ruhaval hogy veletlenul sem poroljak...szonyegpadlot felvettuk...igy jobb...legtisztito keszuleket vettunk...

vannak etelallergiak is ...de aki allergias...erdemes elolvasni...mert vannak etelek melyek eloidezik jobban az allergiat...mindenfelekeppen szakemberhez kell fordulnod...

2015. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!