Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfazas vagy allergia?...

Megfazas vagy allergia? Bovevven lent.

Figyelt kérdés
1 eves lanyom mar 2.5 het taknyos.Az elso naptol suru sargas valadek folyik az orrabol.4 napja elkezdett 1-1 hapcizni es kohecsel is neha.Szaraz kohoges.Neha van hoemelkedese.De a foga is johet.Angliaban vagyunk es elvittem tegnap dokihoz.Akitol semmit sem tudtam meg.Kiveve hogy tiszta a tudeje.Azt mondta hogy majd abba marad ne foglalkozzak vele,ne adjak neki semmit.Ha eszik es jol van akkor semmi teendo csak varjak.De lehet allergia is azt mondta.Es annyivel haza is kuldott.Szerintetek?
2010. jún. 16. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is egy éves, és neki is folyik az orra kb másfél hete, hol erősebb, hol egyáltalán nincs váladék, de neki teljesen színtelen, vízszerű. Szerintem neki allergia, mert a szeme piros volt egy-két hetet, és arra a doki azt mondta biztos a most nyíló valamelyik növény irritálja. Ezért gondolom, hogy nála ez allergia. De én adtam neki calciumot, meg cebion cseppet is.


Szerintem ha a váladék színes az inkább valamilyen fertőzés lehet. Legalább is a mi orvosunk egyből azt kérdezi ilyenkor, hogy színes-e, illetve jelentkezzünk ha színessé válna. Szerintem ha adsz neki calciumot meg c vitamint azzal biztosan nem árthatsz neki.

2010. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 berkeczy ***** válasza:
macska...kutya...madarak...stb is lehet allergiaja
2015. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!