Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog hasrafordulni? Aggódom.

Mikor fog hasrafordulni? Aggódom.

Figyelt kérdés
Fiam jövő7en 6 hónapos lesz. És még nem fordul hasra. Csak az oldalára. Terpeszpelus volt, hivatalosan múlt hétig, gyakorlatilag már 3 hete nem volt rajta, mert kicsi lett. 4 hétig volt rajta. Most az oldalára úgy fordul, h a lábai vízszontesen maradnsk, a törzse és a nyaka próbalkozik. Forgó gyakorlatokat végzünk, de így sem. Terpesz pelus élőtt is megcsinálta ezt, de mintha megállt volna. Aggódom nagyon. Ha hason van, akkor meg repülozik. Meddig kell hasra fordulni?

2015. márc. 22. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

6 hónapos korra "hvatalosan" hasról hátra és vissza is kellene fordulni.

Szerintem keressetek fel konduktort vagy Dévény-terapeutát, aki megnézi és megmondja, kell-e esetleg speciálus fejlesztés.

2015. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem hozzászólóval.

kislányom 11hetes és hasra tud fordulni.. :(

2015. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 7 hónapos kislányom és ő terpeszpelus nélkül épp megfordult a 6. hónapra én is kicsit aggódtam, ezeket ajánlotta a védőnő: Babaúszás, rátenni egy plédre és lassan kihúzni alóla. De az jó ha próbálkozik meg fogja csinálni csak lehet a terpeszpelus miatt kicsit késik vele. Mindenképp kérd ki a védőnőd véleményét és a gyermekorvosét. Azért nézzék meg.
2015. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!