Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapra milyen tortát...

Első szülinapra milyen tortát vettetek?

Figyelt kérdés
Evett belőle a gyerkőc?
2010. febr. 17. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomé Füles volt és gesztenye ízű.Evett belőle,helyesebben inkább csak bele kóstolt... Még korainak találtam volna,ha többet eszik belőle,de mégis csak az övé volt... :)
2010. febr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Túrótortát csináltattunk, egyáltalán nem volt édes.

Először belenyúlt,szétkente,utána evett is belőle,nagyon ízlett neki:)

2010. febr. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi zalakocka ízű,verdás tortát csináltattunk.Nagyon ízlett neki.Szerintem egy egyéves gyerek már mindent ehet.
2010. febr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csináltam neki, egy kör alakú műanyag edény aljára-oldalára banánkarikák, aztán natúr joghurt zselatinnal, végül babatejbe picit beáztatott babapiskóta. megdermedés után kiborítható, tetejére 1 szál gyertyát tettem. azért csináltam én, mert így legalább tudom, mi van benne (pl. cukor nem volt, csak ami a piskótában benne van), és nyugodt szívvel ehetett belőle, ízlett neki.
2010. febr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én csináltam neki joghurt tortát, a tetejére kis mintával.

nem evett belőle:) összepacsmagolta és azon nevetett.

2010. febr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én készítettem túró tortát, banánkarikákkal a tetején. Annyira élvezte hogy belemászhat, és a család is élvezettel nézte.
2010. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi Micimackó ostyás eszterházi tortát csináltattunk.
2010. febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!