Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek szülinapra milyen...

1 évesnek szülinapra milyen tortát és ajándékot vettetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Saját készítésű joghurt torta volt. Amit már megehetett. Ajándékba kapott formabedobót, kis zongorát, hintát, játékmobilt, bilit, tányérkészletet, fa építőkockát meg még pár apróságot. Októberben volt 1 éves.
2011. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeptemberben volt 1 éves a kisfiam. Kapott játékokat, mesekönyveket, triciklit. Ilyen tortát csináltam (nem kell sütni): [link]
2011. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én lányomnak,mozart és fekete erdő izesitésű tortája volt,2 szintes a tetején egy csokor rózsa volt marcipánból,és abba kis gyöngyök voltak,nagyon szép volt,és finom is:)Nagyon sok mindent kapott a kicsikém.Kapott hintát,biciklit,zenélős telefont,rózsaszinű kis kutyát amit zenél, egy nagy plüss lovat rózsaszinűt ,forma bedobót,és egy csomó ruhát:))
2011. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, könyveket a lányom is kapott. :)
2011. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Főzött csokitorta volt

Ajándékba egy nagy plüsskacsát kapott tőlünk, rokonságtól meg játékokat

2011. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csoki és eper torta(eperből nem evett!!!!)

Kapott medencét(nyári gyerek)dömpert,hintá,100db-os labdát,-építőkockát,játék fűnyírót,-babytaxit,könyvet,-ruhát

Boldog Szülinapot Előre is:-D

2011. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!