Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik valami trükk? Olyan...

Létezik valami trükk? Olyan jót aludna éjjel a 17 napos babám, akár 3,5 órát is, de a hasfájása, a pukik miatt ébred fel korábban és mocorog, nyűglődik.

Figyelt kérdés
Adunk neki Espumisan szopi előtt, de teljesen nem szűnteti meg a problémát. Vagy majd kinövi 3 hónap körül, addig ne is reménykedjek?
2010. febr. 17. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
próbálj másik szert. infacol, grape water... a patikában segítenek.
2010. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Homeopátiás bogyó bevált már valakinek hasfájásra?
2010. febr. 17. 08:58
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, állítólag jók azok is.
2010. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi kiprobaltunk mindent, semmi nem segitett. 3 honap utan egyik naprol a masikra megszunt minden. Kitartas!
2010. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy altatod?Nekem is hasfájós volt a lányom,nagyon is.Háton aludt el,de kb.4 óra alvás után hasra kellett fordítani(nem sírt v. ilyesmi,csak jelezte,hogy így nem jó),így aludt még 1-2 órát és utána szopizott csak.Mi Infacolt használtunk. és szopi előtt adtam be kb.5 perccel,szopi után meg szigorúan büfi.
2010. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem altattam hason, ma délelőtt próbálam már hasra fordítani, de nem aludt úgy vissza, talán annyira nem is tetszett neki. De majd éjjel is megnézem, hogy akkor mit szól hozzá. A lábacskáját emelgettem és adtam neki cumit, úgy aludt vissza.
2010. febr. 17. 11:38
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Minden szopi előtt adsz neki Infacolt? És ha bealszik, akkor is mindig büfizteted? A válladon?

2010. febr. 17. 11:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.Igen,de mi nem járkáltunk vele,hogy ne szokja meg.
2010. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja,napközben nem fordítgattam,akkor a hátán aludt.Én azért, mert simán hason altatni,mert volt légzésfigyelőnk.Meg ha úgy láttam nappal,hogy azért sír mert bántják a szelek,akkor tornáztattam egy picit.
2010. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!