Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz ebből a mozdulatból?...

Mi lesz ebből a mozdulatból? 4,5 hónapos babám egyfolytában "hasizmozik". Emeli fel a fejét fekvő helyzetből a kezeivel együtt (mint aki fel akar ülni). Hasáról hátára már 2szer fordult.

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ha minden igaz ebből lesz kúszás, majd a mászás. Ne ijedj meg, ha hátrafelé kezd el kúszni esetleg, a legtöbb baba így kezdi:)
2010. febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén 4,5 hós, és ugyanezt csinálja. Állandóan úgy csinál, mintha fel akarna ülni. De ha felültetem, akkor "gubbaszt", olyan kis púposan ül, úgyhogy nem erőltetem még. Az átfordulást nálunk sajnos éjszakánként gyakorolja főleg. Felborul, mint egy büdösbogár, utána meg kiabál, hogy vissza kellene fordítani! :) :D
2010. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a baba szépen fejlődik!
2010. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ülni szeretne.
2010. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányom 3,5 hós (második baba) nagy is, hosszú is. És ugyanúgy vagyunk mint a második válaszoló, minden éjjel 3szor ébred mert megfordul és elakad az ágyban...pedig egy pár hete már csak egyszer ébredt szopizni.

Ő is emeli a fejét, vállát, ölemben ülve is erőlködik felfelé.Hát én nem tudom mi lesz ebből, igyekszem minél többet a habtapin meg játszóív alatt tartani, mert ott ugye vízszintesen van és foroghat ide oda, szóval nem erőlködik ülésbe (mert szerintem se szabad még ültetni).

Épp ezért mi el is tettük a pihiszékét pl. mert folyton húzza fel magát, rossz nézni:(

Nem tudom egyébként hogy mi lesz/lehet ebből a mozgásból mert a fiam (első baba) még 5 hósan se forgott, 5 és fél hónaposan fordult át először hasról hátra, majd 2 héttel később hátról hasra, ezután a kúszás jött, majd 7 hósan a mászás és abból már felült egyedül, szóval ez az erőlködés elmaradt:)

2010. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kis kockás hasa lesz. :)
2010. febr. 17. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!