Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Peteérésem...

Terhes vagyok? Peteérésem közben és utána együtt voltunk a párommal kb.12-14 alkalommal, védekezés nélkül. Peteérés után 2-3 nappal 4 napig enyhe barnás-rózsasznes folyásom volt, de nem egyfolytában, a nap különböző szakaszaiban.

Figyelt kérdés

A harmadik "folyásos" napon egyetlen egy csepp világos vérfolt is látható volt a fehérneműmön, a negyedik barnázós nap óta semmi. Október 12-én reggel jött meg utoljára, 28 napos szokott lenni a ciklusom. Tegnap este teszteltem, nem mutatott semmit, legalábbis akkor még nem láttam. Kb. fél óra múlva ki akartam dobni a tesztet, azonban egy nagyon halvány rózsaszínes-piros csík volt látható rajta. Tehát hamis eredményt is mutathatott, hiszen a halvány csík a hatóidő letelte után jelent meg. Ha hétfőig nem jön meg, kedden újra tesztelek, mindenképpen reggel (tegnap a kíváncsiság hajtott).

Mi a véleményetek, mennyi az esélye annak, hogy pocaklakóm van?


2009. nov. 12. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esélyed! A barátnőmnek a nemvárt napjához egy hétre látszódott csak a csík, addig nagyon halovány volt. Én ilyenkor azt éreztem, hogy érzékeny a mellem, és én is érzékenyebb voltam. Meg talán sűrűbben jártam wc-re. Ha érzékeny a melled, akkor nagy esélyed van rá!
2009. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Esélyes vagy.Szerintem a hétfői teszted egyértelmű + lesz:)én ezt kívánom.

Én hétvégére nem várom.

2009. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a bíztatást, remélem igazatok lesz. Sokszor olvastam, hogy sok kismamának feszült a melle, de soha nem értettem pontosan, ez milyen érzés, konkrétan mit "kellene" éreznem. A mai napon szó szerint fél óránként pisilni járok a wc-re, de ez lehet akár felfázástól is. Túlzás lenne az esetleges terhességre fogni ezt a gyakori pisilést. A derekam 2 napja majd leszakad, de szerintem csak azért, mert hétvégén kirándultam és kissé nehéz volt a táska. Egyenlőre szinte minden tünetre van valami más magyarázatom, így az a biztos, amit kedd reggel fogok látni a teszten )hétfő délután veszem meg, így csak kedd reggel tudok tesztelni).

Furcsa, hogy 2 hete reggelente és általában az esti órákban nagyon hányingerem volt, de mostanra csökkent ez az érzés, valamint majd meghalok a sós dolgokért, azonban magam sem hiszem, hogy ez az esetleges terhesség tünete lenne, hiszen ilyen korai stádiumban elvileg még nem jelentkeznek ezek a tünetek, legalábbis ezt olvastam.


Most pedig látom, hogy egy regényt ítram. :D


Tényleg remélem, hogy igazatok lesz, párom is reménykedik.


Köszönöm a gyors választ mind a kettőtöknek! :)

2009. nov. 12. 14:03
 4/10 A kérdező kommentje:

2 hete még valami hasmenés féle is van, 1-2 naponta. Gondolom lehet feszültségtől vagy valami emésztési zavar. Tegnap is futottam hazafelé munka után, azt hittem nem érek haza időben. :( :D


Amit tudtam, leírtam, nagyon kiváncsi vagyok, mit hoz a kedd reggel. Remélem pocilakót. :)

2009. nov. 12. 14:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül addig is ha valaki tud tanácsot adni vagy tapasztalatát meg tudja osztani, azt örömmel fogadom. :)
2009. nov. 12. 14:49
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem bírtam várni keddig, ma csináltam egy tesztet reggeli vizeletből, mely a beágyazódás után 3 nappal kimutatja, ha baba van. Az eredmény negatív. Most akkor mi van? :(
2009. nov. 13. 09:42
 7/10 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg. Enyhe tejeskávés barnázás, két csepp vér, és szurkál mindenhol. Holnap UH. Majd kiderül mi az oka.
2009. nov. 18. 22:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett a fejlemény?
2009. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A doki azt mondja, hogy nem látott semmit UH-on, se baba, se ciszta, se olyan pete, ami félúton elakadt, semmi. Ma van 3 hete, hogy nem jött meg. Még mindig várok, hogy jöjjön... A nőgyógyászhoz dec. 1-én vagy 2-án tudok visszamenni, ott derül ki, hogy mi lesz a folytatás. Mondjuk furcsa, hogy párommal együttlétkor átlátszó zselés-kocsonyás anyag jött ki belőlem a hétvégén, három együttlét során is. Nem sok, összesen talán egy fél mokkáskanálnyi, de furcsa. Ilyen még soha nem jelentkezett nálam, együttlétnél sem. Nem tudom, hogy van-e ennek jelentősége, minden esetre majd tájékoztatom a nőgyógyászt. Tanácstalan vagyok, fogalmam nincs, miért nem jött meg még mindig, és semmilyen jele nincs annak, hogy meg akarna jönni Az elmaradás első hetében még görcsök is szurkálás is volt, most már az sincs. Nem tudom, hogy most mi van velem...
2009. nov. 30. 00:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki végül?
2023. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!