Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párommal négy napig...

Ha a párommal négy napig egyfolytában együtt voltunk, mert babát szeretnénk, és a tüszőrepedés a negyedik alkalomnál volt, akkor ezt a hónapot elrontottuk?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a negyedik alkalomkor már nem volt elég spermium esetleg.
2011. jún. 1. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy elrontottátok ha szabályos a ciklusod és tényleg akkor volt tűszőrepedésed,akkor reménykedhetsz. A spermák kb. 3 napig, de vannak amik kitartóak és akár 1 hétig elélnek "benned". Ez sok mindentől függ (hüvelyed kémhatása stb.)


De az én esetemben elmondom, hogy volt: Én nem akkor lettem állapotos a babámmal amikor peteérésem volt (látszódott is fizikálisan és éreztem is), hanem a következő mensi előtt 3-4 nappal. Úgyhogy érdekes dolgok vannak!

Nagyon drukkolok!!!!!!

2011. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

ez sok mindentől függ. nem biztos h elrontottátok.

de ha nem sikerült jövő hónapban igy csináljátok, (nekünk így javasolta a doki, és 2 gyerkőcünk született):

mensi után 5ik naptól 5 nap szünet

10-12-14-16 napon kell együtt lenni


igy a kispasik elég erősek lesznek, ahhoz hogy 2-3 napig aktívak maradjanak a hüvelyedben.

2011. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát majd kiderül, hogy mit alakítottunk! :)
2011. jún. 3. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!