Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki használ Hipp-es tápszer...

Valaki használ Hipp-es tápszert? Milyen, bevált? A másik kérdésem lent

Figyelt kérdés

Akinek a babájának Nike cipője van. Mennyire jó?

A fiamnak tavaszra akarok venni, most 14 hónapos

De nem tudom, hogy mennyire tartja lábat,kényelmes-e?

Szeretett benne menni a babátok?


2010. febr. 17. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk van Nike cipőnk, most kezdett el lépegetni a babaám aki 1 éves. Még nem egyedül megy így nem tudom, hogy mennyire tud benne jól menni de szerintem nagyon merev a talpa meg a felső része is. Szerintem nem lehet kényelmes megmondom őszintén. Ha belegondolok az ilyen cipők eleinte nekem is törik egy kicsit a lábam amíg be nem járatom de babáknál ez semmiképp nem megengedhető. Mi inkább csak kocsicipőnek használjuk. Szóval járkálósnak ne ilyet vegyél én azt tanácsolom. Majd ha nagyobb lesz mondjuk 2-3 éves és a járás már természetes neki akkor jók lesznek.

2010. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én hipp 3 plus vaníliás tápszert adok a gyerekemnek, 10,5 hónapos, nagyon szereti, nincs vele semmi gond. mondjuk én bármit adhatok neki, mert mindent szeret. :)

a cipőkérdésre: első lépésekhez inkább puhatalpút adj, olyasmit, mint a liliputi. nekem is nagyon tetszenek a nike cipők, én is azt hordom utcainak, de a lányom csak 4 éves kora után fog ilyet kapni, addig puhatalpú. :)

noj

2010. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a választ!

Szerencsére ő is mindent szívesen megeszik

Csak ezt kintről kaptam és nem tudtam milyen

A cipővel kapcsolatban is köszi

2010. febr. 18. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!