Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ad valaki a babájának DM-es...

Ad valaki a babájának DM-es babylove 3-as tápszert? Bevált nektek? Tényleg olyan sűrű, hogy rendes cumiból nem jön ki?

Figyelt kérdés
A lányomnak vennék,hátha issza.Már csak reggel és este iszik tápszert,de gondoltuk a reggeli tápszert leváltjuk másikra.
2010. júl. 9. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem a babylove 3. tápszerre reagálnék, hanem a sűrűségére. Nekünk reflux miatt kellett kevernni az anyatejet majd a tápszert nutritonnal és így sűrűbb lett, ezért NUK híg főzelékhez (3-as) cumit használtam. Ha úgy döntessz olyan tápot adsz neki, és tényleg sűrű akkor vegyél egy cumit amiből könnyebben jön ki.


Bocs, hogy nem igazán a kérdésre válaszoltam, de hátha ezzel is segítettem.

2010. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
én nem és nem is adnék ilyet.ugy vagyok vele hogy ha már nagyobb akkor nem kell a törlökendőből meg pelusbol se a legdrágább de az étel ital az legyen minőségi és a dm-es "olcsóbb"ételek..háát..
2010. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igaz a babám ezt a tápszert eszi,csak nem a 3asat,hanem a 2eset,de én nem tapasztalom,h olyan sürü lenne,gyorsan megissza a babám,igaz ö már csöröspohárból iszik a teát és a tápszert is,és nuk az itatópohara,szilikon csörös.

egyébként szerintem jó minöségü tápszer,és az ize sem borzalmas,ugyh én merem ajánlani neked!

2010. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jók a DM-es cuccok, 100xm mint pl a

tescos.

Én használtam, modjuk az nagyobb-16 hósés még szopik, de csináltam belőle neki kakót, turmixot és teljesen jó.

Szívószállal isssza de nem tűnik sűrűnek.

Rossmannos vizsont szörnyű.

2010. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is meg vagyok elégedve a dm-es termékekkel, 1 éves koráig milupa-t vettem, aztán rájöttem, hogy a dm-es is nagyon jó (és sokkal olcsóbb), 2-3-ast felváltva szoktam venni, 3-as cumiból sztm jó, mondjuk az én félbevágtam a cumikat és úgy eszi :), de már csak este.


21 hós kislány anyukája

2010. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is babylove hármas tápszert veszek a gyerekemnek, azt hiszem a cumi 4+-os (?) és Mam-os. Én is ajánlom ! :)

Egyébként bio tápszerről van szó :)

2010. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!a második válaszolónak csak annyit szeretnék mondani,hogy ha valami olcsó,attól még nem biztos hogy nem jó.A többi választ nagyon köszönöm,ki fogjuk próbálni.
2010. júl. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!