Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen márkájú, hány ml-es,...

Milyen márkájú, hány ml-es, hány darab, műanyag vagy üveg cumisüveget szerezzek be kezdésnek? Mi a különbség az alvó és a játszó cumi között?

Figyelt kérdés
Segítsetek,fogalmam sincs mire lesz mindenképp szükség az elején. Utána úgyis vásárolok még,ha szükséges. Nem szeretnék sokat költeni...
2010. febr. 19. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kezdésnek 1 db Mam-os cumisüvegünk volt a legkisebb. Aztán váltottuk eggyel nagyobbra. De én egyik méretből sem vettem kettőt. Elég volt az az 1, hiszen két étkezés között van idő a kifőzésre.

Nekünk 1 cumink volt és ezzel aludt és ez volt a szájába egész nap, ja és ez is Mam-os volt, mert ez volt a kismama csomagban.


8 hónapos fiú anyukája

2010. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én veszek Tommee Tippee cumisüveget 1-et, ez 0hónapos kortól van. Meg vettem egy Nuk cumit. 22+6hetes km.
2010. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Sztem várd meg,kell-e egyáltalán.Mi a 4 gyerekehez egyetlen cumit vagy cumisüveget nem használtunk.
2010. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, hogy melyik tetszik neked és abból vegyél egyet, mármint cumisüveget, biztos ami biztos. A cumi kérdéshez nem tudok hozzászólni, mert én sosem adtam a gyerekem szájába cumit.
2010. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Cumit én sem vettem.

Egy darab Avent márkájú 260 milis cumisüveget vettem, amit a steril csomagolásából a babám 7 hónapos korában nyitottam ki, addig nem kellett.

Ne nagyon vásárolj be. Ha tápis lesz a babád, majd veszel szülés után komplett csomagot.

2010. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Azoknak az anyukáknak, akik szeretnének szoptatni, egyáltalán nincs szükségük cumisüvegre. Ha ti is a szoptatás mellett fogtok dönteni, akkor érdemesebb lehet arra készülni (pl. ellátogatni egy La Leche Ligás találkozóra), hiszen a helyes információk és megbízható segítség birtokában nagyon valószínű, hogy sohasem fogtok cumisüveget használni. Sok sikert kívánok nektek!
2010. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem levő válasszal egyáltalán nem értek egyet. Én sem vettem mert el sem tudtam képzelni, hogy nem szoptatok. Mindent megtettem érte és mégsem sikerült. Fájdalmas kínlódás lett belőle és a tej sem volt megfelelő! A férjem ment venni cumisüveget amíg én a kórházban voltam. Természetesen nem jártunk utána milyet vegyünk mert ugye "ha az anyuka szoptatni akar akkor nincs rá szükség"! Na hát már nem így gondolom. Nem jót vett a férjem úgyhogy ez sem volt egyszerű! Ha rám hallgatsz minden eshetőségre felkészülsz és veszel. Én 2 db-ot vennék, hogy legyen a teának vagy víznek is. Ember tervez isten végez! Nem tudhatod mi lesz! Nekem a 150ml-es tommee tippee nagyon bevált. Szelepes, és így nem nyel levegőt a baba.

6 hónapos kislány anyukája.

2010. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok szoptatni sajnos. Nekem is a tommee tippee vált be. 150ml-est vettem 3db-ot. A cumija 1-es és én vettem 2 pót cumit 2-es méretűt. Már azt használjuk. Most 1,5 hónapos a kislányom.
2010. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!