Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem volt senkinek császármetsz...

Nem volt senkinek császármetszés után problémái?

Figyelt kérdés

14 hónapja császároztak. Már az első napoktól kezdve éreztem, hogy a heg jobb oldala jobban fáj. Voltam utána nőgyógyásznál, ő nem látott semmi eltérést, azt mondta, hogy gyógyul a seb, azért érzem a fájdalmat. Még most is fáj, de belül a hasamban nyilalgat valami, és kezd kidudorodni is. voltam dokinál ismét, holnap a sebészeten van jelenésem! (azt mondta a doki, hogy lehet bél összenövés, de csak tippelgetett, 2 hét múlva lesz UH)

Senkivel nem voltak hasonlók?

Félek egy kicsit, hogy mi lehet ott! Remélem nem hagytak bennem semmi csipeszt, vagy nem is tudom... :(


2010. febr. 17. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem is érzékeny. 10,5 hónapos a lányom. A 6 hónapos kontrollon azt mondta, hogy normális, ha húzódik, meg ha úgy érzem szét akar szakadni. Akkor csinált hüvelyi uh-t, azon minden rendben volt. De még mindig érzékeny. Pénteken szeretkezés közben férjem hozzányúlt, én meg el kezdtem sírni, úgy fájt. Hát szerintem sem normális, de nekem legalább nem dudorodik semmi. Majd írj, hogy mi volt.
2010. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

köszi, hogy írtál!

megírom, hogy mit "intéztem"

2010. febr. 17. 13:36
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig érzékeny. Fiam 15 hós múlt. Ja, és rózsaszín, olyan, mintha egy zsákot összevarrtak volna, dudoros-hullámos, olyan vadhús féle. Ha megnyomkodom, érzem a belső varratokat. Ha belegondolok ugy egy hónapja nem nyilalgat már. Szerintem sem okés, hogy ennyire lassan gyógyul...
2010. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nekem is rózsaszínű és hullámos a varrat!

és érzékeny, bár nekem csak a jobb oldalamon a csípőcsont fele.

2010. febr. 17. 13:50
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 6 hónapja volt császárom, de minden van nekem is amit te írtál! Dudorom is, de nekem azt már műtét utáni napon észre vette a doktornőm. Nekem is azon az oldalon nyilalgatott, satöbbi ott a dudornál. Dokinőm mondta, hogy az a (bakker elfelejtettem a nevét, de ha eszembe jut, megírom...valami a hasfalban megsérült, talán egy ér, és bevérzett) fel fog szívódni. Arra kell figyelni, hogy ha piros ott a bőr, tehát begyulladt, akkor fel kell vágni. Eddig semmi gond vele, bár még megvan, picit talán kisebb. Remélem felszívódik teljesen.

2010. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

bocsi, ha rosszul fejeztem ki magam : nekem a dudor a hasam alján jobb oldalon helyezkedik el. ha állok nem látni, de ha lefekszem akkor látni

tehát nem a varratnál dudorodik!

én már sérvre is gondoltam, vagy hogy valami betokozódott, vagy nem is tudom

de a lényeg, hogy mostanában kezdett növekedni, eddig csak fáj, én meg azt hittem normális, hogy nyilalgat

2010. febr. 17. 14:10
 7/17 anonim ***** válasza:
En hat honapja szultem,semmi panaszom nincs azon kivul hogy a koldokom alatt egy tenyernyi helyen nem erzek semmit,azt mondjak hogy ez el fog mulni ,a heg szepen meg gyogyult,ez attol fugg hogy varrtak ossze,ha a doki sietett meccset nezni akkor ugy varrta mint a nagyanyja a toltott csirket es akkor persze hogy minden fele dudor van a hason.Nem reklamozni akarok de egy bizonyos aloe sprayt hasznaltam es attol gyonyoruen gyogyult
2010. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

14:01-es vagyok:

nekem sem a varratnál van a dudor, hanem a hasam alján a jobb oldalon!!! Semmi köze a varrathoz. Az teljesen szépen gyógyul. Egyik oldalon már olyan halvány hogy alig látszik.

2010. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

mik vannak... :)

köszönöm mindenkinek!

remélem mindenkinek rendbe jön, akinek panasza van!

holnap többet tudok, de az UH remélem kimutatja!

csak az a gond, hogy 2 hét múlva lesz

2010. febr. 17. 15:16
 10/17 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Mit mondtak a sebészeten?
2010. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!