Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyas zokni illetve kocsicipő...

Hanyas zokni illetve kocsicipő kell egy 3 és fél hónapos babának?

Figyelt kérdés
Úgy tudom meg vannak a zoknik is számozva illetve a kocsicipők de nem tudom milyen méret kell.Tudom hogy változó de mi között mozog?
2008. aug. 26. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 18 as cipőt hordott akkoriban,most 10 hónaposan 20 as a lába. Zokniba meg 1 es,vagy pedig bele van írva,hogy new born(újszülött). De a zoknin úgyis látod,meg az nyúlik is.
2008. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A babáknak "0-3 hónapig" utána "3-6 hónapig" cimkézett zoknikat lehet kapni, ha jól emlékszem még, de igazából látni kell, mert elég változó méretezés van így is. Cipőt is inkább rá kellene mérni a lábára, mint ránézésre megvenni. HIába a méretezés, még az egyforma méretezésűek között is más a különbség boltonként.

2008. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2008. aug. 26. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!