Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kortól már kaphat...

3 hónapos kortól már kaphat répalevet a babám?

Figyelt kérdés
Csak a levét, pürét gondolom csak később kaphat.
2015. márc. 25. 19:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Anyukám mondta, hogy nekem és a bátyámnak is adott kb. 3 hónapos korunktól, gondolom hogy ismerkedjünk más ízzel. Kérdezte tőlem, hogy adhat-e neki, én azt mondtam, hogy megpróbálhatjuk. Nekünk ne lett bajunk tőle. Azért rákérdezek a védőnőnél is, teát már 2 hetes kora óta iszik és nagyon szereti, ezért gondoltam, hogy a répalének is örülni fog.
2015. márc. 25. 23:47
 12/15 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.


Én is ezért írtam,hogy lehet,de látom lepontozott a jónép...

2015. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet persze. mindent lehet. szembe menni a WHO-val azt is lehet, csak azért mert anyukád fittyet hány arra hogy 30 év alatt azért fejlődött valamit a táplálkozás tudomány....aztán csodálkozhatsz ha egy életre emésztési problémái lesznek. az, hogy neked nem lett bajod oké, de miért kell az embereknek feszegetni a határokat??? nem fogok cigizni terhesseg alatz csak mert tudom hogy a szomszed dohanyzott es nem lett beteg a gyereke ugye???? a hozzataplalassal ugyanigy kellene banni. 3 honaposnak egyedul anyatejre, annak hianyaban tapszerre es egy kis vizre van szuksege, nem pedig teara es repa lere!!!
2015. márc. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
jó hát régen éppen,hogy nem pörköltet ettünk a kórházban :D pont mamám mondta a múltkor,nem is tudom 6hetesnek két hónaposnak adtak húslevesből főtt husit meg répát összenyomva mert kívánta. olyan hülyeségeket tudnak mondani. lehet,hogy megeszik ha nagyon megtömöd nem tudom,de azért van ez kitalálva hogy ekkor ezt,akkor azt adj,mert azóta foglakoznak az étellargiákkal,meg,hogy éppen milyen jó az emésztésük. pl. 2en fárasztottak azzal,hogy adjak már babapiskótát. a védőnőtől is kaptam a papírt,1éves korig ne adjam. nem is adom,mert majdnem 30% benne a tojás, anyukám meg allergiás volt rá kiskorában. de 4 hónapos kora óta hallgatom,hogy adjak már neki azt is. ha tápszeres,1 hónapot várj még,ha anyatejes és van elég tej ráér később is.
2015. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem is 27 évvel ezelőtt etettek olyan dolgokkal, amiket ma már csak jóval később ajánlanak az orvosok hozzátáplálás gyanánt, nekem speciel 27 éves koromra 2 fajta gyógyszert kell szednem életem végéig a gyomromra és az emésztésemre, ki tudja, hogy nem azért-e, mert én is kaptam annyi minden ideje korán? Ja, akkor nem volt bajom tőle, na te jó néhány éve van bajom, nem is kevés!
2015. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!