Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tudjuk használni a...

Miért nem tudjuk használni a varázsitatót?

Figyelt kérdés
Vettem a kislányomnak varázsitatót,de sajnos amikor próbálkozunk vele inni a cumi résszel szemben lévő kisnyíláson folyton kifolyik egy pár csepp folyadék a kicsi orrához,így nem akarja használni,ami érthető is.Mit csinálunk rosszul?
2010. febr. 17. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

az enyémnek is kifolyik ott pár csepp. 5,5 hónapos kora óta használjuk (5 hónapja), őt szerencsére nem zavarja. én is gondolkodtam rajta, hogy ez vajon direkt így van-e, vagy én rakom rá rosszul, hátha itt megírja valaki.

noj

2010. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne tegyétek tele az üveget, és a kis lyukacska mindig fölül legyen! Nekünk is kijön pár csepp, ha fordítva van akkor is, és ha nagyon tele van akkor is. Nekünk Aventes van arról tudok csak nyilatkozni! Kellemes próbálkozást! ,)
2010. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azóta nem használom a 2 éves fiamnak,hogy direkt fújkálta azért,hogy visszacsepegjen a folyadék a szelepen(Avent).
2010. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!