Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilveszterre várom 2. gyermek...

Szilveszterre várom 2. gyermekemet. Az első nyári baba volt. Az öltözködéssel igy alig volt gond. Hogyan öltöztessek egy hideg napon egy ujszülötett, hogy ne fázzon meg, de melege se legyen? Miböl kell több ruhát vennem? Mibe hozzam haza a korházból?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok választ nem kaptál így én megpróbálkozom, bár nekem is nyári babám van.

Alap, hogy mindig egy réteggel több legyen rajta, mint rajtad.

Szerintem vegyél azonyos mennyiségü rövidujju lábatlan rugit "alsóruhának", és ugyanannyi hosszuuju hosszulbast "felsőruházatnak". Legyen egy jó meleg polárpléded, amit rá tudsz tenni, és jól jöhet egy vékonyabb is, hisz a lakávban fűtve van. Ajánlom a jó meleg hosszuujas hálózsákot, jó találmány(nekem gyapjú van, igazán kellemes meleg, és nem rugja le később sem). Legyen overálod, kint abban lehet a kicsi, egy pléddel vagy lábzsákkal a babakocsiban, hordozóban. Vegyél meleg sapkát, kesztyűt , és legyenek zoknijaid, vagy kis mamuszok a lábára, biztos sokszor hideg lesz:-)Én hidegebb időben "mellénynek" alkalmaztam egy nyári ujjatlan polár kisruhát, de ezt a megoldást már láttam máson is-tudod, a babák pocakja könnyebben megfáizk:-)

Hirtelen talán ennyi:-)

Ha melege van, izzad a tartkója, és ha fázik , azt is a tarkójából tudod megállapítani, hisz a keze-lába sokszor hideg, de ettől még nem fázik!

2008. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legjobbak otthonra a rövid ujjú body hozzá hosszú ujjú rugi vagy a hosszú ujjú body és hozzá ujjatlan rugi. Ha kiviszed fontos egy meleg sapi illetve jó meleg téli overáll ami kapucnis. Mi legalábbis így öltöztettük télen.
2008. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!