Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttet is lehet hordozóke...

Újszülöttet is lehet hordozókendőbe tenni? Mi a különbség a kendő, a mei tai, meg a kenguru között? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi kengurut használtunk, de azt nem lehet újszülött kortól használni. A kendőt lehet újszülött kortól is, csak én sajnos túl későn halottam róla. Ha vásárolsz kendőt, akkor adnak hozzá útmutatót, hogy hogyan kösd magadra, amikor pici a baba, és amikor már nagyobb.

Én biztos, hogy kendőt használnék, ha lenne megint egy babám.

2010. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A mei tai is úgy működik, mint a kengurú. Csak ülni lehet benne.

A kendő újszülött kortól mehet.

2010. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem kendőm van, nagyon szeretem. Mi 2 hónapos kortól használjuk, akkor kaptuk. Volt hozzá egy megkötési útmutató vagy 14 féle variációra. Direkt van olyan, hogy fekve tudod a kicsit magadra kötni, tehát már újszülöttet is bele lehet tenni.

Én a Minimanóban vettem és Nandu márkájú.

A mei tait 3 hónapos kortól lehet használni, azt is sokan dícsérik.

2010. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mei-taiunk van. Ahogy azt előttem is írták, 3 hnapos kortól ajánlott. Nem rongálja a baba gerincét, mint a kenguru.
2010. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kengurut NE! Kifele fordított babát SE!


Amúgy újszülöttkortól a rugalmas kendő ajánlott, 3 hónapos kortól lehet a mei-tait és a "rugalmatlan" kendőt. Az én babámnak nem volt jó 3 hónapos korában a mei-tai, nem érezte benne jól magát és a hátát se tartotta rendesen, úgyhogy 4,5 hónapos koráig kendőztünk, azóta mei-tai, mostmár szereti :)


5 és fél hós

2010. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok, belinkelek pár oldalt:

[link]


Rugalmas kendő: [link]



Mei tai: [link]

2010. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!És akkor a mei tait nem kell kötözgetni?
2010. febr. 18. 06:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Útolsó vagyok. De, a mei-tait is kell kötözgetni, de egyszerű és gyorsan megtanulható a kendőhöz képest, nem sokkal több mintha egy konyhakötényt vennél fel :)
2010. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!