Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mit tegyek? A lányom...

Most mit tegyek? A lányom mikor nem figyeltem egy pillanatra letépett egy darabot az újságból és lenyelte.

Figyelt kérdés
Máskor csak gyűrögette, lapozgatta, de most bevett egy darabot a szájába és nem tudtam kiszedni, lenyelte.Át fog menni rajta, okozhat ez bajt?10 hónapos.
2010. febr. 17. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél. Fog ennél különb dolgokat is lenyelni.
2010. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem fog bajt okozni. Kisöcsém egy csikket nyelt le, ki is jött rendje módja szerint:)
2010. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem lesz baja, majd kijön.én mikor kicsi voltam a nyakláncomról ettem le egy egész sor sárga gyöngyöt, meg a nádbuzogányból egy jó nagy darabot.
2010. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez többször előfordult már, legyen az fekete-fehér vagy színes újság. Nem volt belőle baj.
2010. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom öblítőt ivott és sudocremet evett, felhívtam a Heim Pált és mondták, hogy egészségére, de inkább mással etessem. :)

A papír ennél sokkal jobb.

2010. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Itasd egy kicsit többet.
2010. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ÓÓÓÓÓÓ!!!

Lesz ez még durvább is.

Minden, ami karton, és nyálra oldódik le fog csúszni!

Egy éves a gyerkőc, és szinte nincs olyan nap, hogy valami papírszármazékot le ne nyeljen, pedig 24 órás készenlétben vagyok... de elég egy pillanat, és már oldja a nyálával a kartont, és már látom, hogy nyel...

Borzasztó, de hát mit lehet tenni?

Nem pakolhat fel az ember mindent két méteres magasságba, és még ha meg is tehetné, szinte mindenen van már papír címke, vagy valami "oldható" papírféle, amit ő annak rendje, módja szerint meg is talál, és meg is eszik... :-S

2010. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem aggódom!

Köszi Mindenkinek!

2010. febr. 17. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!