Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babámnak véletlenül...

5 hónapos babámnak véletlenül (nem figyeltem) 6hósnak való tejpépet adtam. Nem lesz tőle baja? Gondolok itt szorulásra, vagy bármi.

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle baja,nyugalom.Ha nagyon aggódsz adj neki egy kis kamillateát cukorral az könnyiti a székelést.
2010. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan kérdezed? Miért lenne? Hogy nevelnél gyereket, ha háború lenne? Mit adott az ősember a gyerekének?
2010. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abszolult semmi baja nem lesz,a gyerek orvosom mondta szinte semmi különbség nincs köztük,egyszer hétvégén fogyott el és az ügyeleten a mi orvosunk volt és mondta ő fel irja mert az ő betegei vagyunk de az ügyeleten nem irnak fel tápszert. Mondtam hogy vettem volna valamit csak nem árt,és akkor mondta hogy u.a mindegyik.Gondolom az első babád,én is ilyen parázós voltam az elsőnél,ne izgulj van anyai ösztön,és rosszat nem csinálsz,nekem is sokszor van kérdésem de a válaszokban olyan dolgok vannak amit sejtek én is.Kitartás!
2010. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 19.53as hozzászóló...remélem nem tudjuk meg hogy hogyan is kéne háború alatt gyereket nevelni,ja és én nem vagyok ősember.

Igen,első baba,és mióta adtam neki a tejpépet szorulása van,de akkor nem tudom hogy mitől lehet,mert ezenkívül mást nem kapott csak szopizott.

2010. nov. 7. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, ne aggòdj! ;-) a legrosszabb esetben,ha nem tetszik a pocijànak,akkor kihànnya.

A lànyomnak szintèn szorulàsa volt, amikor az anyatejhez pàrosítottuk màr a tejpèpet is. Àllítòlag ez termèszetes, hozzà kell szoknia a pici szervezetüknek. 1-2 hèt ès rendbe jön minden, addig meg adhatsz neki kamilla teàt egy pici cukorral.

2010. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 8. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!