Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok is csinál (t)...

A babátok is csinál (t) ilyet? 10 hónapos a kislányom, és pár napja az a legújabb szokása, hogy egy-egy pillanatra megfeszíti az izmait, de szinte az egész testét.

Figyelt kérdés

Ha ül, vagy fekszik, akkor még a kis csípőjét is megemeli hozzá. Olyan, mintha csipkednék, vagy valami megszúrná. Közben nem látszik fájdalom az arcán. Van hogy kacarászik közben, utána.

Mi lehet ez?


2010. nov. 28. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyém is csinálja ezt, tök ijesztő! következő tanácsadáson meg is akarom kérdezni a dokitól, hogy ez normális-e :S
2010. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ti mikor mentek tanácsadásra? Majd megírod, hogy nektek mit mondott a doki?
2010. nov. 28. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Miért kell mindent rossznak, betegségnek tulajdonítani? Ismerkedik a testével, izmaival, hogy mi hogyan működik. Ha lenne valami baja, akkor észrevennétek. Csak feleslegesen stresszeltek.
2010. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok. 2 hét múlva megyünk, majd megírom.

én babám az etetőszékbe szokta ezt csinálni, annyira megfeszíti magát, hogy beleremeg a kis arca. hát nem tudom, nekem ijesztő!

2010. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 23 hónapos, még mindig csinálja néha. Már féltem, hogy valami epilepsziás roham, de, múltkor, mikor csinálta, megkértem, hogy ismételje meg. Vigyorogva megismételte, tehát nem roham. Akkor nem emlékezne rá.
2010. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!