Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fektetitek le kisgyereke...

Mikor fektetitek le kisgyereketeket?

Figyelt kérdés

Lányom másfél éves. Télen meg mikor hamar sötétedett már fél8 kor aludt. Most az óraáttálítás végett és hogy később sötétedik 8 fél 9 fele alszik el. Tovább is kint vagyunk kb fél 7 7 ig.

Nem tartom ezt későnek csak olyan jó volt hogy fél 8kor megvacsizok és még a férjemmel is tudtam kettesben lenni. Ő korán kel reggel.

Délután Fél 2 fele alszik el és fél 4 kor kel, reggel ma 8kor kelt. Eddig olyan 6 fél 7.

Nektek hogy alszik gyerkőcötök?


2015. márc. 30. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves lesz, most fürdenek az apjával, de most kicsit csúsztunk. 1,5 évesen 8 körül már aludt.
2015. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 éves lányunk este 8, fél 9 között fekszik le, reggel 7 körül kel és nem alszik napközben.
2015. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 8-kor már aludtak, amikor még délben is aludtak, akkor is 8-kor legkésöbb ágyban voltak. Most, hogy délben már nem alszanak, így kb 7:30kor mennek aludni.
2015. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már nekem is alszik a lányom. Akkor tényleg nem késő.
2015. márc. 30. 20:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem dolgoztam, addig fent maradhatott akár 10-ig fél 11-ig is, ha úgy volt kedve. Mi felnőttek egyébként se fekszünk le éjfél előtt, viszont így reggel nem riadóztatott már hajnalban, általában 8 körül keltünk.

Mióta dolgozni járok, ő meg bölcsibe, ahová reggel 8-ra be kell érni, azóta 9-kor villanyoltás.

2015. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tavaly novemberig 8, fél 9 körül aludt el.

AKkor elköltöztünk, azóta fél 10 elött nem hajéandó, pedig reggel kel 6kor.

Már kezdek kiborulni,nem tudom miért tolódott igy el.

2015. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én babámmal még az óraállítás előtti napirendet tarjuk, szerintem kérdező gyermeke nem állt még át


én holnap akarom azzal kezdeni hogy a szokásosnál 1 órával hamarabb etetem, így az egész napirend hamarabb lesz 1 órával, ami megfelel az óraátállításnak

2015. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A férjemmel úgy lettünk nevelve, hogy a gyereknek legkésőbb 8kor ágyban a helye. Mi is ezt visszük tovább, kivéve nyáron ha kint tudunk lenni az udvaron, akkor 9-fél10, de nem napokig, csak elvétve.

Kisfiam 2 éves, fél8kor ágyban van, kislányom 6 hónapos, 7kor már alszik.

Amikor a fiam 1.5 éves volt akkor is így volt, 7körül fürdés, fél8kor már alszik.

Reggel 7-8 között ébred, változó.

2015. márc. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minket is úgy neveltek a szüleink, hogy legkésőbb 8-kor aludtunk, csak ugye ők 16:00-kor befejezték a munkát, anyósom meg már dél körül. Ha én letenném aludni a gyereket 7, fél 8 körül akkor az apjával nem is találkozna, de velem se nagyon. Nekem is max. arra lenne időm, hogy ellássam.
2015. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!