Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mire fektetitek a babát ha...

Ti mire fektetitek a babát ha köztetek alszik a nagy ágyban?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Hogyhogy mire? Az ágyra. Mire gondolsz?
2013. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Eleinte tettem mindkettő alá textil pelust, vagy egy párnahuzatot,ami kimondottan nekik volt félretéve.

De mivel mindig begyűrték maguk alá hamar leszoktunk róla:)

2013. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az ágyra :D most is itt alszik mellettem mivel az apuka távol van,az én takarómmal takarózunk ketten összebújva
2013. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ln félig a nagypárnára tettem(elég lapos fajta) aztán reggelre úgyis lement róla.
2013. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7 hónapos koráig csak reggelente jött át hozzánk,egy ideig textilpelenka volt a feje alatt,de össze-vissza forgolódik,magára tekerte,így azóta csak a lepedő van a feje alatt (1-2 hónapja időnként éjszaka is áthozom,a lepedő gumis,azt nem tudja magára húzni).
2013. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ujszulott koraban textil pelust tettem a feje ala. De miutan mar forgolodott nem raktam semmit. Van egy nagyon laposka parnaja amin a kisagyaban is alszik igy ha reggel feleklt eleinte hoztam azt is de felesleges volt. Mondjuk sose aludt velunk, mai napig csak reggel fekszik be mikor felkel es adok neki tapszert. Az en parnamra fekszik es az en takarommal takarozik. :-).

10 hos.

2013. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lepedőre fektetem, de felmászik a nagypárnára, nem csak a fejét teszi rá, hanem az egész testével, és úgy alszik. Úgy kell elképzelni, hogy a fejünk fölött az ágytámlánál keresztben alszik. Ha fázik, akkor odabújik valamelyikőnkhöz. Ő már 15 hónapos, és csak hajnalban jön közénk.
2013. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat,de inkább kicsit konkrétabban kérdezem akkor,mert az érdekelne hogy teljesen vízszintesbe fektetitek vagy a saját párnátokra?Kislányom 4hónapos múlt,textipelust szoktam a feje alá tenni és kissé a párnámon fekszik,mikor melyik szélén és le is van neki nyomkodva ott,de felmerült bennünk hogy helyes e így?Nem árt a gerincének,nem okoz majd rossz tartást ha nem teljesen vízszintesen hanem a párnám szélén alszik?Mert a kiságyba csak egy pelus van a buksija alatt.
2013. dec. 11. 21:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan még nem szabad semmit a feje alá tenni! maximum textil pelust.
2013. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Textilpelenkát teszek a feje alá.
2013. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!