Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség babakocsi ügyben...

Segítség babakocsi ügyben tapasztalatok, vélemények (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Ernyős multifunkciós kocsit nézek.Példának be linkelek egyett.

[link]

Ezt ajánlotta egy ismerősöm, hogy nekik ilyen van, és nagyon jól bevált.

DE olyanokra lennék kivíncsi, hogy ezek a tipusúak mennyire fordulnak könnyen, mert a lakásunkban van egy nagyon szűk átjáró, és ott nem akarok szenvedni.Meg hogy mennyire tartósak, tehát hogy 1 év után nem-e lesz minden bajuk, kibír-e két gyereket, mert még két babát tervezünk.És nem akarok megint egy év múlva babakocsit venni.Ja és hát az ár is lényeges.Ennél nem nagyon szeetnék sokkal drágábbat.Ha esetleg boltot is tudtok mondani Budapesten azt is megköszönöm!

Előre is köszi a válaszokat!


2010. febr. 18. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Megnéztem, de nekem a kereke nem szimpatikus, egyik ismerősömnek hasonló kocsinak egyszer csak eltört a kereke, és cserélni sem lehetett. Én személy szerint jobban preferálom a nagyobb kerekeket. Nekem Hauck Adventure van, 3 nagy kerekű és hegyen lakunk Pest melletti városban, ahol ráadásul sok a kis macskaköves utca, de egyszerűen imádom, mert mindenhol tudok vele közlekedni nagyon könnyen. Ez az én véleményem. Garanciát mindenképpen kérdezd meg mennyi rá.
2010. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Full extrás a járgány,de szerintem is kicsi a kereke. Igaz,hogy a kis kerék fordulékonyabb, de nehezen tolerálja az úthibákat,akadályokat.

Szerintem nem kell hozzá ennyi kiegészítő. A hordozót külön és sokkal olcsóbban is lehet venni. (mág ha használt is.Ez olyan dolog amit nem lehet leharcolni, hiszen csak ritkán és kevés ideig használható.) Szúnyogháló? Micsoda flanc! A mózes kosár? Minek, ha van hordozó? De egyéni ízléstől függ. 30-40 ezerért már kiváló kocsikat kapni.

2010. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Babakocsi ügyben még nem nagyon tudok véleményt mondani, mert még csak most fogok venni (hordozókendőt használunk). Egy üzletet viszont tudok ajánlani:

[link]

Nem olyan nagy a választék babakocsiban, de ha valamelyik megtetszik, garantáltan olcsóbb, mint máshol. Sok üzlet honlapját megnéztem, és ez lett a nyerő. Mindent ott vettem meg a kislányomnak, most is oda megyek.

A mózeskosarat én is feleslegesnek tartom, nekünk sincsen, nagyon jól elvan az autós hordozóban.

2010. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a gondom, hogy a kisfiamnál is olcsóbb babakocsit vettünk, és most valószínűleg le kell cserélni, mert nem fog kibírni még két gyereket.Szóval már annyira nem bízom az olcsó babakocsikban.A hordozóval szintén így jártunk.A napvédőből már kilóg a merevítő, ahuzat is elszakadt a varrás mentén, és a fogója meg iszonyat mód mozog, volt hogy hirtelen azt hittem kiesik belőle a gyerek.

A mózeskosarat meg azért akarom, mert ha lemegyünk sétálni akkor nem akarom a hordozóba rakni, mert szerintem az hosszútávon nem tesz jót a babánek.

De nagyon köszönöm a válaszokat, és aranyosak vagytok hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.Hát igen a kerék az nekem se nagyon tetszik.

A Hauck babakocsira megpróbáltam rá keresni, de pont azt nem találam.

[link]

Ezt találtam a brendonban.

2010. febr. 18. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs, nem jól írtam, Hauck explorer jogger. Itt egy link, így néz ki, de a képen nincs a mózeskosár rajta, (többfunkciós) mi még azt a verziót használjuk. Dönthető több pozícióba, mindkét irányba (előre-hátulra) nézhet a gyerek, mert mindkét irányban tolható, téliesített, és ha már nagyobb lesz a babám, ülhet úgy ahogyan a képen látható verzión. Szóval nagyon megérte, és nagyon kényelmes. Alig várom a jó időt, hogy mehessünk futni a Duna partra.:)

Bocs, lusta voltam rákeresni a neten, a legelsőt belinkeltem.

[link]

2010. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hosszú séták mózeskosárral? Jó erőben lehetsz.. A Kengurut erre találták ki. Megnéztem a képet.Ez a kocsi sem kerülne többe 40ezernél, ha nem lenne hozzá a sok kiegészítő.Ha két gyereknek akarod, akkor ezért az árért vegyél egy "szimpla" babakocsit.
2010. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A sétát a mózeskosárral úgyértettem, hogy a babakocsivázára.
2010. febr. 18. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ilyen babakocsink van. Teljesen jó!!!

Nagyon megvagyok elégedve vele. Az, hogy kicsi a kereke az csak jó.Sokkal jobban tudunk vele sétálni, mint a nagykerekű babakocsival.Könnyebben fordul és és egy pillanat alatt tudod változtatni a hordozókat rajta (hordozó v. mózes) A mózeskosár autóba is köthető, a sportrész 150 fokig dönthető és elég könnyű. Mi 5. emeleten laktunk és a mózeskosárban vittem fel a pici lányomat, ha elaludt.Én csak ajánlani tudom,nekünk megérte az árát, mert minden alkatrészét kihasználtuk, biztosan kibír még egy-két lurkót!

2010. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!