Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kettesbe mentek a babával...

Ha kettesbe mentek a babával valahova kocsival, akkor nem sir háttal egyedül a gyerekülésben?

Figyelt kérdés

Eddig még csak hármasba jártunk el úgy hogy én mellette ültem és látott. Most már nagyobb, úgy elmennék ide-oda vele, csak félek hogy hisztizni fog hogy nem lát.

(az autónk olyan hogy elől nem lehet kikapcsolni a légzsákot)


2010. febr. 18. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, úgy, hogy csak tsztek egy pár kört a közelben. Beszélj hozzá végig, hogy a hangodat hallja. Ha így megy, akkor próbáljatok mindig többet autózni.

Nekem amúgy elöl ül, mellettem, de biztos, hogy így próbálnám, ha nem ülhetne mellém.

2010. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megszokja.

Mi rendszeresen járunk el a babámmal kettesben kocsival.

8 hónaposan cseréltük le a hordozót gyerekülésre, azóta néz előre. Soha nem volt gond.

Beszélj hozzá, énekelj neki, hallgassatok rádiót, lógass fel neki játékokat, nem lesz gond.

2010. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mászkáltam kislányommal egyedül kocsival akkor is, amikor még hordozó volt (akkor ugye ráadásul menetiránynak háttal volt, tehát egyáltalán nem látott engem), és most is, hogy gyerekülés van. Én akkor sem tenném amúgy előre, ha ki lehetne kapcsolni a légzsákot (nekünk ki lehet). A sofőr mögött, illetve középen hátul a legbiztonságosabb. Sosem sírt, mindig van nála játék, megy a kocsiban a zene, és mostanában már Ő "beszél" hozzám, rendesen szórakoztat. :-) A Te babád sem fog hisztizni, ne aggódj, vigyél magatokkal valamit, amivel elvan (játék, valami tárgy), meg úgyis leköti a nézelődés, és beszélj hozzá. Az tuti segít.
2010. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Csak attól félek hogy kiejti a cumiját, vagy mostanában egyfolytában kikéredzkedik az ülésből és én kiveszem pár percre és akkor örül. Tudom ez az én hibám, nem kéne kivenni.

2010. febr. 18. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Valami jó kis gyerekzenét tegyél be, azzal nagyon elvannak. Főleg, ha gyerekek is éneklik!

Menet közben pedig soha ne vedd ki az ülésből! Meg tudnád magadnak bocsájtani, ha éppen akkor történne valami? Gondolj erre!

2010. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Cumi visszatétel piros lámpánál! Én így szoktam :)
2010. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy inkább sírjon kicsit, minthogy kivegyem az ülésből. Tuti akkor történne valami.
2010. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!