Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mindig böfizik a babátok?

Nektek mindig böfizik a babátok?

Figyelt kérdés
Nekem nem minden étkezés után böfizik.Több mint fél órát szoktam várni és semmi,pedig forgatni is szoktam.Csak szoptatok 10hetes a babám!

#étkezés #böfizés
2015. ápr. 1. 03:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mindig.


Max 10 percet böfiztetem. Hha nem jön ki semmi rárakom a mellkasomra, emelgeti a kis fejét kiszokott csusszanni a büfi, ha így sem jön ki akkor hagyom.


Amit még szoktam: Böfiztetés helyett berakok egy számot és táncolunk rá. Ez is meg szokta hozni eredményét:)


7hetes kisfiú anyukája

2015. ápr. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem se szokott mindig. Fel rakom a vállamra, előre hátra mozgok vele még ülve, aztán ha még nincs, akkor járkálok vele egy kicsit, ha még mindig nincs akkor lejjebb csúsztatom a mellkasomra és ledőlök vele egy picit (és vissza), ekkor általában van, de ha mégse akkor volt olyan is, hogy letettem aludni hason és akkor is kiszokott csusszanni. :)

(4 hetes baba)

2015. ápr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. A tánc nálunk is beválik.
2015. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha eves utan bealszik akkor nem bofizik,emigy mindig.en simogatom a kis hatat,vagy veregetem piciket a popojat,ugy mindig bofizik.van hogy tobbszor is egymas utan :) 4honapos baba :)
2015. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi sem tudjuk mindig kiszedni belőle sajnos, de visszaüt, mert a kis hasát csikarja utána. 6 hetes baba :)
2015. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kislányom fél éves, mindig, minden etetés után böfizik, nem is kicsiket. :D

Kisfiam már 2 éves, ő ritkán böfizett.

2015. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!