Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 ;6 hós babátok mennyit...

5,5 ;6 hós babátok mennyit aludt napközben, és hogyan aludt el?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
20-25 percet, max fél órát alszik, igaz este 8-től reggel 7-ig alszik. Altatni nem kell, magától elalszik. Nyöszörög, hogy tegyem be az ágyába.
2015. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2*20percet aludt ennyi idősen.kb 10 hónapos korától aludt 1* 1,5-2 órát.
2015. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ditta323 ***** válasza:
De-őtt fél-1 órát, ebéd után 1,5-2 órát, majd du-este megint fél-1 órát. Este 9-fél6 és fél7 közöttig. Napközben ha álmos dörzsöli a szemét és babakocsiban, este meg általában bealszik evés közben.
2015. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5.5 hosan elromlott az alvasa, nappal max 2*30 percet aludt ejjel meg 5-6szor kelt, igy az ossz napi alvasa 8 ora volt, az enyem 2...cicin aludt el....aztan egy ejjel (7 honaposan) vegso elkeseredesemben hagytam kicsit sirni (minden mas vegig lett probaltunk, ringatas egyuttalvas semmi nem mukodotr) aznap ejjel nem kelt fel tobbszor mert egyszeruen elkezdett cumizni - gondolom a mellem helyett ezzel nyugtatta magat. masnaptol kezdve 5 percen belul, siras nelkul elaludt, es azota is igy alszik el, es mar masnap 3 orat aludt napkozben, es azota is, most 12-13 orat alszik napkozben :) es persze nyugodt vidam azota is :)
2015. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát az én fiam kb 5 órát aludt akkor. letettem, cumi, textilpelus (ez az alvó kendője) és aludt. általában reggel 6kor kelt, 8körül már vittem aludni. 1 órát. majd 1-2 óra között aludt olyan 3 órát, majd fürdés előtt 5-6 körül még 1-1.5 órát.
2015. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5.5 hós kislányom 2x alszik napközben. Reggeli ébredés után 2 órával rakom le, alszik 1 órát, majd 1-fél2kor rakom le megint a tesójával akkor kb 3 órát alszik. Újszülött kora óta egyedül alszik el, soha nem ringattam, csak berakom hasra a kiságyba és pár perc duma után már csend is van. Este fél7től reggel fél8ig alszik.

Kisfiam ennyi idősen csak ringatással aludt el (1 éves koráig), 2x aludt ő is, délelőtt 2-3 órát, délután 2 órát, este 7től reggel 6ig aludt, többször ébredt.

2015. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!