Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Új DM Babylove pelenkából...

Új DM Babylove pelenkából (4-es) másnak is kifolyik a pisi?

Figyelt kérdés
Második gyerekemnél már születése óta ezt használjuk, elsőnél is bevált ( miután mindent kipróbáltunk...), de ez az új (vékonyabb, új mintás) folyton kifolyik hajnalban. Pampers nem lenne rossz, de nem bírom az "illatát". :(

2015. ápr. 1. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, nekünk soha, pedig a fiam egy törpevízmű.

Lehet hogy alkatilag nem passzol rá. A kisfiam vékony combú, nem pocakos, hosszú gyerek, rá kb ez az egy pelus illik.

2015. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem folyik ki belőle, pedig rengeteget pisil a kisasszony. Én a pamperssel voltam így. Nem volt olyan alkalom, hogy nem ázott volna el a kislányom, sőt még a kaki is kijött a combjánál.
2015. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár nem ezt a pelust használom, de tulajdonképpen mindegy milyet veszek mert a fiam hason alszik, így a pelus csak elől telik meg. Van, hogy a fenekénél tök száraz a pelus és elől már hasig ázott a pisiben. :)Lányommal nem volt ilyen gond, ő is hason alvós volt pedig.
2015. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig nekem sem volt semmi gond, de most vettem újat 1 hete, megváltoztatták!
2015. ápr. 1. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 4+ost vettem emiatt.Az már jó.
2015. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is a 4+ot ajánlom.
2015. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, végül is pont 3 éve, amikor szintén változtattak rajta, nekem is a 4+ volt a megoldás, már emlékszem. remélem most is...
2015. ápr. 2. 16:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy hete használjuk az új pelenkát. Nekünk nem a pisi folyik ki belőle.... Nincs szinte olyan nap, hogy ne lenne a háta közepéig kakis. Nagyon ritkán történt ilyen eddig az egy év alatt, most meg szinte minden nap. Nem bírom felfogni, hogy miért kell elrontani a jó dolgokat. Dizájnra is gagyi lett. Nekem tetszettek az állatfigurák. Szerintem én fogom jelezni a DM felé, nem mintha foglalkoznának velem. Ha te is jeleznéd akkor már ketten lennénk.
2015. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!